Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cięcie, szlifowanie i polerowanie

( ilość produktów: 567 )

Cięcie, szlifowanie i polerowanie - osprzęt i akcesoria!

W tym dziale znajdziesz całą masę oprzyrządowania do różnych rodzajów szlifierek. Przede wszystkim są to wydajne tarcze i krążki szlifierskie, ale także papiery ścierne czy szczotki. Części te najczęściej ulegają zużyciu i w pewnym momencie przestają spełniać swoje zadanie. Posiadając szlifierkę możemy także wymieniać tarcze po to, aby wykorzystać ją do cięcia zróżnicowanych materiałów lub polerowania. Na naszej stronie oferujemy osprzęt tylko od sprawdzonych producentów - to gwarancja jakości i niezawodności. Topowi producenci często oferują dodatkowe gwarancje na swój sprzęt przez co mamy pewność, że inwestujemy w wydajniejszą i przede wszystkim bezpieczną pracę. Nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

Profesjonalne tarcze szlifierskie i tnące! 

Tarcze tnące do zdecydowanie najczęściej kupowane produkty w tej kategorii. Dlaczego? Ponieważ dają wiele możliwości i pozwalają na dostosowanie sprzętu do swoich potrzeb. Samo elektronarzędzie to nie wszystko - jego zadaniem jest dostarczyć odpowiednią moc. To właśnie tarcze mają bezpośredni kontakt z materiałem obrabianym i w zależności od niego, stawiane są przed nimi inne wymagania. Tarcze tnące do drewna muszą różnić się od tych do metalu czy betonu. Te pierwsze zazwyczaj poznamy po widocznych i wyraźnie wyprofilowanych zębach - drewno jest miękkim materiałem, więc przy dużej prędkości obrotowej tarcza doskonale spełni swoje zadanie. Nieco inaczej sprawa ma się w przypadku metali i kamienia - tutaj potrzeba twardszych tarczy (wykonanych z węglików spiekanych, korundu lub tarcz diamentowych). Nie mają one tak wyraźnych i wyprofilowanych zębów - metale i kamień są twardymi materiałami, więc tarcze muszą być bardzo wytrzymałe i odporne na zużycie tribologiczne. Szczególnie polecamy tarcze i osprzęt od renomowanej niemieckiej marki Bosch Professional - to gwarancja jakości i inwestycja w większą wydajność. Na naszej stronie posiadamy szeroki wybór tarcz tnących i innych elementów jak krążki szlifierskie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

Polerowanie i szlifowanie

W tej kategorii znajdziesz także wiele elementów, które będą kompatybilne ze szlifierkami różnego typu - które również dostępne są na naszej stronie. W swojej ofercie posiadamy wiele krążków szlifierskich, a także polerskich - przeznaczonych do polerowania. Nie czekaj i wyposaż się w profesjonalne krążki polerskie i inne elementy osprzętu już dziś!

pixel