Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiercenie, wkręcanie i frezowanie

( ilość produktów: 889 )

Wiercenie, wkręcanie i frezowanie - osprzęt do wiertarko-wkrętarek i frezarek 

Wiertarki, wiertarko-wkrętarki czy frezarki to jedne z najpopularniejszych narzędzi do obróbki ubytkowej. Ich specyfika i wykonanie muszą spełniać określone normy - wszystko po to, aby spełnić wymagania jakie się przed nimi wstawia. Wyżej wymienione elektronarzędzia można uznać za jedne z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych w całym świecie elektronarzędzi. Ich praca na budowie czy w ekipach remontowych jest wprost nieoceniona. Dlatego tak ważne jest aby zadbać o odpowiednie wyposażenie swojego arsenału. Na naszej stronie posiadamy szeroki wybór osprzętu do wiercenia, wkręcania i frezowania tylko od sprawdzonych producentów. Nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

Bity - doskonałe do wkręcania 

Bity to jedna z najpopularniejszych grup produktowych w tej kategorii. Służą do wkręcania wkrętów i śrub za pomocą wkrętarek i wiertarko-wkrętarek. To zdecydowanie niezbędnik w każdym warsztacie i firmie budowlanej. Bez nich automatyczne wkręcanie wkrętów nie byłoby możliwe - dlatego są tak ważne. Na rynku istnieje wiele różnych wariantów bitów, które różnią się przede wszystkim rozmiarem, a także kształtem końcówki. Bity najczęściej wykonane są z prętów wykonanych ze stali wanadowej, wanadowo-molibdenowej lub stali z wanadem i innymi dodatkami. Na naszej stronie posiadamy szeroki wybór bitów tylko od sprawdzonych producentów - to gwarancja jakości i przede wszystkim długiej żywotności. 

Dłuta - do obróbki drewna

W tej kategorii znajdziemy wiele różnych elementów, które przeznaczone są głównie do obróbki drewna. Oprócz standardowych końcówek - dłut, dostępne są także ich różne warianty. Dłuta wykonuje się najczęściej ze stali narzędziowej - używa się ich głównie do pracy z drewnem, a więc nie wymaga się od nich nadzwyczajnej wytrzymałości i odporności na zużycie tribologiczne. Muszą być względnie wytrzymałe - bardziej istotna jest natomiast końcówka i sam typ dłuta, ponieważ to stanowi o tym, do czego możemy go używać.

Frezy - profesjonalna obróbka ubytkowa

Frezy zasadniczo można podzielić na dwie podstawowe grupy: frezy walcowe i czołowe. Frezy walcowe najczęściej wykonuje się z wysokogatunkowej stali narzędziowej lub węglików spiekanych. Ich nazwa wzięła się od charakteru ich pracy. Kontakt z materiałem obrabianym ma miejsce na powierzchni walcowej. Ta sama zasada obowiązuje w przypadku frezów czołowych - powierzchnia obrabiana ma kontakt z czołową częścią freza. Oczywiście, każde z narzędzi różni się od siebie pod względem kształtu i użycia materiałowego, jednakże ich przeznaczenie jest wszędzie takie samo. Frezarki w postaci elektronarzędzi dedykowane są raczej do miękkich materiałów, takich jak drewno, tworzywa sztuczne i w niektórych przypadkach także metale miękkie jak aluminium. Nie wynika to wprost z budowy i wytrzymałości samych frezów, ale możliwości i parametrów frezarek w postaci elektronarzędzi. Mimo to, frezy cieszą się bardzo dużą popularnością na naszej stronie. Szczególnie polecamy te od polskiej marki Graphite. To i jeszcze więcej dostępne jest na naszej stronie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

Wiertła - wydajne wiercenie 

Wiertła przeznaczone do wiertarek i wiertarko-wkrętarek to zdecydowanie jedna z popularniejszych grup akcesoriów wybieranych przez naszych klientów. Dlaczego? Ponieważ współpracują one z wiertarkami - które oprócz profesjonalistów bardzo często wykorzystywane są także przez majsterkowiczów czy klientów indywidualnych, którzy na własną rękę planują dokonać remontu w swoim domu czy mieszkaniu. Na naszej stronie posiadamy wiele różnych wariantów, rozmiarów i konfiguracji wierteł. Wyróżniamy wiertła do metalu, ale także do mniej twardych materiałów, takich jak drewno czy popularne płyty gips-karton. Ten pierwszy rodzaj wykonany jest głównie ze stali szybkotnącej z dodatkiem kobaltu - takie użycie materiałowe gwarantuje szereg pożądanych właściwości i możliwość pracy z twardszymi materiałami. W przypadku wierteł do drewna są one wykonane z tradycyjnej stali narzędziowej, stali nierdzewnej lub szybkotnącej. Na naszej stronie posiadamy szeroki wybór profesjonalnych wierteł - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

pixel