Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akumulatory Bosch

( ilość produktów: 17 )

Popularność narzędzi bezprzewodowych wynika zarówno z ich praktyczności, jak i doskonałych parametrów technicznych. Jednak wydajność ich pracy w dużej mierze zależy od jakości oraz pojemności zasilających je akumulatorów . Z tego powodu w naszym sklepie internetowym oferujemy najlepsze urządzenia marki Bosch. Są one kompatybilne z elektronarzędziami tego producenta, w tym wkrętarkami i szlifierkami. Wykorzystują nowoczesne ogniwa litowo-jonowe, są wytrzymałe i objęte nawet 3-letnią gwarancją – poznaj je wszystkie!

Wybór akumulatora do wiertarki lub innego elektronarzędzia

Planując zakup takich ogniw, przede wszystkim upewnij się, że mają one złącze kompatybilne z tym znajdującym się w wykorzystywanej przez Ciebie szlifierce, wkrętarce czy innym elektronarzędziu. Oprócz tego akumulatory Bosch należy dopasować do swoich potrzeb pod kątem parametrów technicznych.

Najważniejsze z nich to:

  • napięcie zasilania – 12 V, 18 V lub 36 V,

  • pojemność wyrażana w amperogodzinach (Ah) – im wyższa, tym dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu,

  • typ ogniwa – zazwyczaj stosuje się dziś wersje litowo-jonowe,

  • technologia wykonania (konwencjonalna lub ProCORE) – druga z nich zapewnia nawet o 87% większą wydajność w stosunku do pierwszej, a użycie jej w narzędziach wykonanych w systemie Biturbo pozwala w pełni wykorzystać ich moc.

Dlaczego warto postawić na akumulatory Bosch do elektronarzędzi?

Marka ta jest znana z produkcji doskonałej klasy elektronarzędzi. Również akumulatory Bosch do wkrętarek, szlifierek, młotowiertarek i innych urządzeń cechują się bardzo wysoką jakością wykonania.

Do najważniejszych zalet baterii tego producenta należy zaliczyć:

  • ponadprzeciętną trwałość obudów,

  • stosowanie innowacyjnej technologii wydłużającej żywotność ogniw,

  • system pozwalający wykorzystywać jeden akumulator do wielu elektronarzędzi zarówno z serii "niebieskiej" oraz "zielonej" marki Bosch, jak i wielu innych producentów, w tym m.in. Husqvarna, Gardena czy Wagner – wkrętarki , szlifierki i inne urządzenia muszą być kompatybilne pod kątem napięcia oraz sposobu mocowania baterii.

Akumulatory Bosch ProCORE to najlepszy wybór!

Polecamy szczególnie akumulatory ProCORE, które są kompatybilne wkrętarkami, szlifierkami i wszystkimi innymi elektronarzędziami Bosch produkowanymi od 2008 roku. Oprócz wyższej wydajności cechują się także wydłużoną aż o 135% żywotnością w porównaniu do standardowych odpowiedników. To zasługa technologii COOLPACK 2.0, która zwiększa skuteczność odprowadzania ciepła z ogniw.

Wsparcie w wyborze akumulatorów

Posiadając ogromne doświadczenie na rynku elektronarzędzi, wszystkim Klientom zapewniamy, profesjonalne wsparcie w wyborze urządzeń dostępnych w ofercie sklepu. Z chęcią podpowiemy, które akumulatory Bosch do wkrętarek , szlifierek, młotowiertarek czy innych urządzeń sprawdzą się w danym przypadku najlepiej – zapraszamy do kontaktu. Jednocześnie zachęcamy do zakupów – u nas wysoka jakość ogniw i konkurencyjna cena zawsze idą ze sobą w parze!

pixel