Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akumulatory Makita

( ilość produktów: 3 )

Praktyczność i mobilność elektronarzędzi bezprzewodowych wynika z możliwości zasilania ich z ogniw do wielokrotnego ładowania. Modele produkowane przez cenione na całym świecie marki cechują się ponadprzeciętną mocą, wysoką pojemnością oraz długą żywotnością. Zalicza się do nich m.in. akumulatory Makita stosowane we wkrętarkach, szlifierkach, piłach i innych narzędziach elektrycznych tego producenta. Są znane z bardzo wysokiej jakości i jeśli z nich korzystasz, szeroki ich wybór znajdziesz w naszym sklepie internetowym Bimex. Sprzedajemy modele do większości elektronarzędzi, w tym najmocniejszych używanych przez profesjonalistów. Poznaj je wszystkie i zamów wybrane już dziś!

Dlaczego warto stosować oryginalne akumulatory do elektronarzędzi Makita?

Użytkownicy elektronarzędzi tego producenta cenią je sobie za trwałość oraz dużą funkcjonalność i wydajność. Dwie ostatnie cechy wynikają zarówno ze stosowania w nich nowoczesnych technologii, w tym innowacyjnych silników, jak i zasilania wysokiej klasy akumulatorami. To dzięki nim wkrętarki, wiertarki, piły, szlifierki i inne narzędzia elektryczne Makita mogą nawet pod dużym obciążeniem długo pracować na jednym ładowaniu.

Stosowane w nich ogniwa cechują się przy tym ponadprzeciętną żywotnością, a do tego to one odpowiadają za bardzo wysoką moc urządzeń, które są do nich podłączane. Z powyższych powodów w przypadku konieczności ich wymiany warto stawiać na oryginały. Stosując takie akumulatory do wkrętarek Makita czy innych elektronarzędzi tego producenta, będziesz w stanie w pełni wykorzystać oferowaną przez nie wydajność i tym samym przyspieszyć wykonywaną nimi pracę.

Poznaj nowoczesne rozwiązania stosowane w akumulatorach Makita

Dzięki wdrażaniu nowoczesnych technologii akumulatory Makita z każdą kolejną generacją są coraz lepsze. Dzięki temu ogniwa tej marki do wkrętarek i innych elektronarzędzi mają mnóstwo zalet, z których najważniejsze to:

  • wydłużony czas pracy oraz bardzo wysoka moc,
  • wsparcie dla technologii szybkiego ładowania (zależnie od modelu),
  • odporność na przeciążenia – specjalny układ monitoruje parametry ogniw i chroni je przed uszkodzeniem,
  • wydłużona żywotność m.in. za sprawą systemu chłodzenia oraz odpowiedzialnego za inteligentne ładowanie.

Zaufaj specjalistom ze sklepu Bimex i kupuj sprawdzone akumulatory Makita!

Mając wieloletnie doświadczenie w branży elektronarzędzi, dostarczamy wyłącznie najlepszy sprzęt, co do którego sami mamy ogromne zaufanie. Chcąc sprostać oczekiwaniom wszystkich ich użytkowników, w Bimex sprzedajemy produkty dla każdego – do domu, ogrodu i firmy! Z tego powodu dostępne w tej kategorii akumulatory Makita doskonale nadają się do zasilania wkrętarek i innych narzędzi elektrycznych tego producenta bez względu na sposób ich eksploatacji. Kupując je u nas, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa transakcji oraz możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia techniczne w wyborze – zapraszamy do kontaktu. Budujemy dobrą atmosferę i jesteśmy otwarci na nawiązywanie długofalowej współpracy z klientami.

pixel