Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ładowarki do narzędzi Bosch

( ilość produktów: 10 )

Użytkowanie narzędzi bezprzewodowych wiąże się z koniecznością regularnego ładowania zasilających je ogniw. W przypadku, gdy przeznaczone do tego urządzenia są najwyższej jakości, wyróżnia je bezpieczeństwo ich stosowania oraz wysoka wydajność działania. Tego typu ładowarki do akumulatorów Bosch , znajdziesz w ofercie naszego sklepu Bimex. Podłączysz je zarówno do baterii od wkrętarki, piły czy wyrzynarki, jak i każdego innego elektronarzędzia tego producenta. Poznaj wszystkie modele dostępne w asortymencie i zamów wybrane już dziś!

Widok

Jakie są rodzaje ładowarek do akumulatorów?

Urządzenia te różnią się od siebie formą, lecz przede wszystkim parametrami pracy. Ładowarki Bosch do wkrętarek i innych elektronarzędzi, dostępne są m.in. w wersjach do baterii 12 V, 14,4 V oraz 18 V. Co więcej, każda z nich jest przeznaczona do określonego typu akumulatorów – obecnie najpopularniejsze są litowo-jonowe.

Kupując taki sprzęt, warto również zwrócić uwagę na orientacyjny, szacowany przez producenta czas ładowania, który będzie zależny od pojemności ogniw. Do innych ważnych parametrów technicznych ładowarek Bosch do akumulatorów wkrętarek i innych elektronarzędzi należy zaliczyć:

  • maksymalny prąd ładowania oraz pobór mocy,

  • zastosowane przez producenta zabezpieczenia,

  • sposób kontroli procesu uzupełniania energii w baterii – najlepiej, gdy jest to system automatyczny.

Jaką ładowarkę Bosch kupić?

Zalecamy, aby kupić urządzenie, które jest dedykowane do danego elektronarzędzia. Informacja o tym, jaką ładowarkę należy stosować, najczęściej znajduje się w instrukcji obsługi posiadanej wkrętarki czy innego narzędzia bezprzewodowego. Będąc użytkownikiem sprzętu marki Bosch, możesz także posiłkować się numerem modelu obecnie wykorzystywanego akcesorium do ładowania.

W przypadku wątpliwości, które urządzenie wybrać, skontaktuj się z nami. Jako sklep internetowy Bimex zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne wszystkim Klientom. Nasz doradca z chęcią podpowie, jaka ładowarka Bosch do akumulatorów będzie najlepsza do konkretnego modelu wkrętarki czy też innego elektronarzędzia.

Szeroki wybór nowoczesnych ładowarek

Oferujemy ładowarki Bosch do wielu popularnych wkrętarek oraz innych narzędzi bezprzewodowych. Dostępne produkty są bardzo wydajne, bezpieczne w użytkowaniu, a przy tym solidnie wykonane oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Pomimo wysokiej jakości ich cena jest konkurencyjna. Ponadto każdy sprzęt ten objęty jest gwarancją producenta!

Już dziś skorzystaj z naszej oferty i kup profesjonalne urządzenia do ładowania akumulatorów elektronarzędzi.

pixel