Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Laserowe dalmierze

( ilość produktów: 9 )

Prowadzenie prac na budowie często wiąże się z wykonywaniem pomiarów. Do powszechnie stosowanych, przeznaczonych do takich zadań urządzeń, zalicza się dalmierze występujące w wielu wersjach różniących się sposobem działania. W poniższej ofercie proponujemy modele laserowe, które cechuje zarówno prostota obsługi, jak i niezwykle wysoka precyzja pomiarowa. Bimex to profesjonalny internetowy sklep z narzędziami przeznaczonymi m.in. dla firm z branży budowlanej czy geodezyjnej. Sprzedajemy wyłącznie wysokiej klasy produkty najlepszych marek – poznaj je wszystkie i zamów wybrane już dziś!

Sprawdź, do czego wykorzystasz dalmierz laserowy!

Wszystkie dostępne w naszej ofercie profesjonalne dalmierze laserowe służą przede wszystkim do mierzenia odległości. W zależności od modelu mogą one działać w zakresie od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu metrów. Jednak ponieważ urządzenia te wyposażone są w nowoczesne układy elektroniczne, oprogramowanie i wyświetlacz, mają kilka dodatkowych funkcji przydatnych m.in. podczas planowania prac budowlanych.

Zalicza się do nich m.in.:

  • dodawanie oraz odejmowanie wyników dokonywanych pomiarów,
  • obliczanie kubatury pomieszczenia oraz pola powierzchni,
  • mierzenie kątów (niektóre modele są wyposażone w poziomicę).

Poznaj zasadę działania profesjonalnych dalmierzy laserowych

Klasyczna metoda określania odległości polega na wykorzystaniu zwijanej miary. Jej długość zazwyczaj jest relatywnie niewielka, co utrudnia mierzenie, a przy tym cechuje się ona dość dużym błędem pomiarowym. W przypadku dalmierzy laserowych obie te niedogodności zostały wyeliminowane – te profesjonalne urządzenia budowlane są niezwykle precyzyjne i jednocześnie wygodne w użytkowaniu.

Urządzenia te są wyposażone w układ optyczno-elektroniczny, który podczas dokonywania pomiaru wysyła wiązkę laserową. Gdy dotrze do przeszkody, odbija się od niej i wraca, co zostaje zarejestrowane przez narzędzie. Specjalne układy, w które wyposażone są budowlane dalmierze laserowe , mierzą czas, jaki upływa od momentu wygenerowania wiązki laserowej do jej powrotu. Mając takie dane, oprogramowanie tych profesjonalnych narzędzi przeprowadza obliczenia, które pozwalają z wysoką dokładnością określić pokonaną odległość – jest ona pokazywana na wyświetlaczu.

Dzięki dalmierzom laserowym ze sklepu Bimex zapomnisz o nieprecyzyjnych pomiarach odległości!

Starając się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, nasz sklep narzędziowy Bimex sprzedaje laserowe dalmierze cenione przez fachowców m.in. z branży budowlanej i geodezyjnej. Są wyposażone w pamięć do zapisywania pomiarów i czytelne wyświetlacze. Do tego dzięki solidnym obudowom, które w przypadku niektórych modeli zostały dodatkowo uszczelnione, urządzenia te można wykorzystywać nawet w bardzo trudnych warunkach. Cechują się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci.

Zacznij korzystać z tych profesjonalnych dalmierzy laserowych , aby ułatwić sobie pracę związaną z pomiarami odległości oraz przede wszystkim zwiększyć precyzję ich wyników.

pixel