Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wykrywacze, detektory przewodów i kabli

( ilość produktów: 6 )

Wiercenie otworów w ścianach bez ustalenia, co znajduje się w ich strukturze, generuje duże zagrożenie. Istnieje wtedy ryzyko uszkodzenia przewodów, które jeśli znajdują się pod napięciem, mogą nawet porazić operatora wiertarki. Aby uniknąć takich sytuacji, należy zaopatrzyć się w budowlane wykrywacze kabli, które w wielu wersjach sprzedaje nasz internetowy sklep z narzędziami Bimex. Zacznij korzystać z tych detektorów, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i jednocześnie uniknąć kosztownych napraw instalacji elektrycznej.

Czym wyróżniają się wykrywacze przewodów z oferty sklepu Bimex?

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, przede wszystkim zyskujesz pewność inwestowania pieniędzy w profesjonalne narzędzia. Sprzedajemy budowlane detektory przewodów pochodzące od najlepszych na rynku producentów, w tym m.in. Bosch. Są precyzyjnie wykonane, dlatego cechują się one ponadprzeciętną dokładnością pomiarową. Wykrywacze te zostały wyposażone w nowoczesne skanery radarowe, które są w stanie wykryć obecność kabli nawet bardzo głęboko położonych w ścianach.

Detektory do przewodów i innych elementów znajdujących się w ścianach

Urządzenia te służą przede wszystkim do lokalizowania przewodów znajdujących się pod napięciem. W przypadku niektórych modeli wykrywaczy możliwe jest także wyszukiwanie instalacji elektrycznych odłączonych od zasilania. Jednak profesjonalne, budowlane detektory kabli pozwalają również „prześwietlić” ściany pod kątem obecności w nich innych elementów, które mogą utrudniać wiercenie lub czynić je niebezpiecznym.

Zależnie od wersji, narzędzia te wykorzystasz m.in. do wykrywania:

  • metali żelaznych (np. zbrojenie) oraz nieżelaznych (często stosuje się je w instalacjach grzewczych),
  • drewnianych konstrukcji,
  • rur z tworzyw sztucznych, w których znajduje się woda.

Nasz sklep narzędziowy Bimex to miejsce, w którym znajdziesz budowlany wykrywacz przewodów idealnie dopasowany do potrzeb. Każdy z dostępnych detektorów kabli jest bardzo precyzyjny w działaniu i objęty pełną gwarancją producenta.

Jak dobrać do potrzeb wykrywacz kabli?

Podczas wyboru konkretnego budowlanego detektora przewodów , bardzo dokładnie przeanalizuj jego parametry techniczne. Najważniejsze cechy wykrywaczy kabli, na które należy zwrócić szczególną uwagę, to:

  • maksymalna głębokość detekcji,
  • rodzaje wykrywanych materiałów,
  • jakość obudowy narzędzia – zarówno pod kątem wytrzymałości, jak i szczelności,
  • sposób zasilania (dostępne są narzędzia akumulatorowe oraz wykorzystujące klasyczne baterie).

Korzystaj z oferty sklepu Bimex i zaopatruj się w profesjonalne budowlane detektory kabli

Bez względu na to, czy będziesz korzystać z takich narzędzi w firmie, czy w domu, zawsze stawiaj na profesjonalny sprzęt. Wykrywacze kabli to bowiem urządzenia, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo realizacji prac związanych z wierceniem w ścianach. W sklepie Bimex znajdziesz wyłącznie certyfikowane detektory przewodów, którym zaufało wielu specjalistów z branży budowlanej i remontowej. Już dziś dołącz do tego grona zadowolonych użytkowników – zapraszamy do składania zamówień!

pixel