Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Profesjonalne lasery krzyżowe

( ilość produktów: 9 )

Prowadzenie prac na budowie często wiąże się z wyznaczaniem m.in. poziomów czy linii cięcia. Choć można to robić klasycznymi przyrządami pomiarowymi, tak warto usprawnić wykonywanie takich czynności, inwestując w profesjonalne lasery krzyżowe . Zrób to już dziś – skorzystaj z oferty przygotowanej przez nasz internetowy sklep z narzędziami Bimex i zamów laserowe poziomice liniowe. Sprzedajemy samopoziomujące urządzenia idealne zarówno dla firm działających w branży remontowo-budowlanej, jak i domowych majsterkowiczów!

Korzystając z laserów krzyżowych, wyznaczysz idealnie równe linie!

Liniał, kątownik, poziomica i nawet pisak, ołówek czy sznurek – całe to wyposażenie wykorzystywane do wyznaczania linii można zastąpić jednym przyrządem. Samopoziomujące lasery krzyżowe liniowe łączą w sobie funkcje wszystkich powyższych rzeczy. Korzystając z tych profesjonalnych urządzeń laserowych, możesz szybko i precyzyjnie przygotować się m.in. do prac związanych z:

  • układaniem płytek na ścianach czy posadzkach,
  • montażem podwieszanych sufitów,
  • malowaniem lub tapetowaniem,
  • mocowaniem elementów dekoracyjnych.

Te profesjonalne poziomice emitują wiązki światła laserowego , które wyznaczają poziomą i pionową linię prostą lub skośną. Oba promienie samopoziomującego, krzyżowego lasera liniowego zawsze przecinają się pod kątem 90 stopni.

Jakie są możliwości profesjonalnych laserów liniowych krzyżowych?

Jedną z ważniejszych zalet tych urządzeń, sprzedawanych przez nasz sklep narzędziowy Bimex, jest zastosowanie w nich samopoziomującego krzyżowego lasera liniowego . Bardzo ułatwia wyznaczanie idealnie prostych linii, ale korzystając z tej poziomicy, zwróć uwagę na jej ograniczenia związane z tą funkcją. Poszczególne modele tych profesjonalnych laserowych urządzeń różnią się w zakresie maksymalnej korekty, jaką mogą wprowadzić przy wyznaczaniu poziomu – zwykle wynosi ona od 3 do 5 stopni.

Pamiętaj także, aby lasery liniowe krzyżowe dobierać do potrzeb, zwracając uwagę na kluczowe ich parametry, czyli:

  • długość fali świetlnej oraz zasięg wiązki laserowej,
  • dokładność wyznaczania równych linii,
  • dostępność w zestawie dodatkowych akcesoriów ułatwiających pracę – np. magnetyczny uchwyt czy profesjonalna tarcza celownicza.

Markowe lasery krzyżowe z oferty sklepu Bimex sprawdzą się w każdych warunkach!

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży narzędzi pomiarowych, do asortymentu sklepu Bimex dodajemy wyłącznie profesjonalne lasery krzyżowe . To certyfikowane poziomice od dobrych producentów, które dzięki funkcji samopoziomującej i niezwykle wysokiej precyzji gwarantują wyznaczanie idealnie prostych linii. Jednocześnie są to urządzenia laserowe zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w każdych warunkach – mają solidne i bardzo dobrze uszczelnione obudowy.

Nawiąż współpracę z Bimex i zamawiaj profesjonalne lasery krzyżowe do firmy!

Zapraszamy do współpracy specjalistów związanych z branżą remontowo-budowlaną. Kupując poziomice laserowe w naszym sklepie Bimex zwiększysz komfort oraz precyzję pracy. Znajdziesz tu wiele modeli profesjonalnych samopoziomujących laserów krzyżowych , z których wszystkie spełniają najwyższe standardy jakości. Już dziś wybierz narzędzie dla siebie i skorzystaj z darmowej dostawy dostępnej dla zamówień na kwotę od 50 zł!

pixel