Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Laserowe narzędzia pomiarowe

( ilość produktów: 2 )

Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii tradycyjny sprzęt do wykonywania pomiarów godnie zastępują jego elektroniczne odpowiedniki. Pośród nich znajdują się laserowe narzędzia pomiarowe, które znajdują szerokie zastosowanie m.in. w branży budowlanej oraz geodezyjnej. Urządzenia te przydają się także w warsztatach i są chętnie wykorzystywane przez użytkowników domowych m.in. podczas wykonywania prac remontowych. Nasz sklep internetowy Bimex sprzedaje wiele rodzajów tych przyrządów, które z łatwością dobierzesz do własnych potrzeb. Przekonaj się, że dzięki nim wykonywanie różnych pomiarów stanie się bardzo proste!

Widok

Jakie rodzaje laserowych przyrządów pomiarowych znajdziesz w ofercie sklepu Bimex?

Jeśli oczekujesz ponadprzeciętnej precyzji pomiarów wykonywanych np. w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi, postaw na profesjonalne urządzenia sprzedawane przez nasz sklep z narzędziami Bimex. W asortymencie znajdziesz najpopularniejsze laserowe przyrządy pomiarowe, do których zaliczają się przede wszystkim dalmierze. Służą do wyznaczania odległości i mają różne funkcje obliczeniowe, dzięki którym szybko wyliczysz m.in. pole powierzchni czy kubaturę.

Oprócz nich sprzedajemy lasery:

  • krzyżowe – zastępują klasyczne poziomice,
  • liniowe – te laserowe urządzenia pomiarowe służą do wyznaczania linii ułatwiających wykonywanie różnych prac (np. układanie płytek),
  • punktowe – są to przyrządy umożliwiające precyzyjne przenoszenie punktów pomiędzy różnymi powierzchniami (przydatne np. podczas wiercenia),
  • rotacyjne – to niwelatory, czyli narzędzia budowlane służące m.in. do wyznaczania płaszczyzn.

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia w wyborze laserowych narzędzi pomiarowych!

Wszystkie powyższe laserowe narzędzia budowlane pochodzą od najlepszych producentów. To przyrządy, dzięki którym usprawnisz wykonywanie prac pomiarowych w swojej firmie i zwiększysz ich dokładność. Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze tych urządzeń– służymy fachowym doradztwem technicznym!

Poznaj korzyści płynące ze stosowania laserowych urządzeń pomiarowych

Oszczędność czasu to jedna z najważniejszych zalet używania laserowych narzędzi pomiarowych . W przeciwieństwie do klasycznych przyrządów są bardzo proste w obsłudze i praktycznie natychmiast po uruchomieniu wyświetlają wynik dokonanego pomiaru, który można zapisać we wbudowanej pamięci. Jednocześnie urządzenia te cechuje dużo wyższa precyzja, która przekłada się na ograniczenie ryzyka popełnienia błędu skutkującego koniecznością np. wdrożenia kosztownych poprawek w już wykonanych pracach budowlanych czy remontowych.

Korzystaj z laserowych narzędzi, aby dokonywać pomiarów oraz wyznaczać linie, poziomy i kąty jak profesjonalista!

Zamiast tracić czas i nerwy na żmudne mierzenie odległości oraz wyznaczanie poziomów czy kątów, zainwestuj w laserowe narzędzia pomiarowe . Cieszą się ogromnym zaufaniem profesjonalistów działających m.in. w branży budowlanej, remontowej oraz geodezyjnej. Nasz sklep narzędziowy Bimex jest miejscem, w którym znajdziesz wyłącznie sprawdzone urządzenia – to certyfikowane przyrządy do pomiarów cechujące się doskonałą precyzją działania!

pixel