Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Młotowiertarki akumulatorowe

( ilość produktów: 20 )

Kucie w bardzo twardych materiałach (np. w betonie) lub wiercenie w nich otworów, wymaga stosowania elektronarzędzi cechujących się ponadprzeciętną mocą. Właśnie takie są akumulatorowe młotowiertarki udarowe sprzedawane przez nasz sklep internetowy. Zaprojektowane z myślą o potrzebach profesjonalistów, cechują się dużą siłą oraz wysoką częstotliwością udaru. Oferujemy wiele modeli młotów od najlepszych producentów i gwarantujemy sprawną realizację zamówień – z nami wyposażysz swój warsztat w profesjonalny sprzęt!

Precyzyjnie dobierz do potrzeb akumulatorowy młot udarowy

Jednymi z najważniejszych parametrów młotowiertarek są maksymalna moc (wyrażana w dżulach) oraz częstotliwość generowanego przez nie udaru (liczba uderzeń na minutę). To przede wszystkim one decydują o tym, do czego można wykorzystywać konkretne elektronarzędzie, dlatego kupując je, zwróć na to szczególną uwagę. Akumulatorowe młoty udarowe zwykle charakteryzują się siłą na poziomie od około 1 do 4 J. Z kolei liczba uderzeń oscyluje w granicach 4500-5000/min.

Do innych ważnych różnic pomiędzy poszczególnymi modelami tych urządzeń należy zaliczyć:

  • wagę – istotna jeśli urządzenie ma być bardzo mobilne,
  • ergonomię użytkowania – różne rozwiązania konstrukcje poprawiające chwyt młotowiertarki czy niwelujące jej wibracje,
  • rodzaj zastosowanego akumulatora,
  • liczbę dostępnych funkcji – udarowe młoty akumulatorowe mogą np. oferować możliwość zmiany położenia dłuta (indeksacja) czy regulacji prędkości obrotowej.

Młotowiertarka z uchwytem SDS Plus lub SDS Max – którą wybrać?

Kupując to elektronarzędzie, możesz stanąć przed dylematem wyboru pomiędzy modelem wyposażonym w uchwyt SDS Plus a SDS Max. Decyzję należy uzależnić od rodzaju prac, które chcesz nim wykonywać.

W pierwszym przypadku młotowiertarka udarowa będzie przeznaczona głównie do mniej wymagających zadań – można w niej zamontować wiertła oraz dłuta o relatywnie niewielkiej średnicy. W takie uchwyty wyposażona jest większość młotów akumulatorowych. Modele SDS Max umożliwiają wykonywanie dużo cięższych prac i zwykle są to elektronarzędzia przewodowe, a więc z zasilaniem sieciowym.

Markowe młotowiertarki akumulatorowe dla profesjonalistów i majsterkowiczów!

Odpowiadając na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, stale aktualizujemy ofertę młotów udarowych, dodając do niej nowości od najlepszych producentów. Dzięki temu nasz sklep z narzędziami jest miejscem, w którym każdy znajdzie profesjonalne wyposażenie dla siebie, niezależnie od tego, jak ciężkie prace chce nim wykonywać. Skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty i znajdź swoją wymarzoną młotowiertarkę akumulatorową!

pixel