Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odkurzacze przemysłowe Bosch

( ilość produktów: 9 )

Utrzymanie należytej czystości w warsztatach i firmach działających w branży produkcyjnej ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, komfortu i jakości pracy. Z racji dużej ilości zanieczyszczeń różnego typu, jakie pojawiają się w takich miejscach, do ich usuwania wykorzystuje się odkurzacze przemysłowe. W poniższej ofercie naszego sklepu internetowego Bimex proponujemy profesjonalne urządzenia od cenionej na całym świecie marki Bosch. Są one solidne oraz bardzo wydajne, a ich cena utrzymuje się na konkurencyjnym poziomie. Poznaj wszystkie dostępne modele!

Dlaczego warto używać odkurzaczy przemysłowych?

Tym, co odróżnia te urządzenia od domowych modeli, jest ich znacznie wyższa wydajność oraz przystosowanie do intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach. Odkurzacze przemysłowe Bosch są projektowane z myślą o sprzątaniu bardzo dużych powierzchni. Wyposażone są w mocne silniki, cechujące się ponadprzeciętną żywotnością, a także odpowiednio wzmocnioną konstrukcją, odporną na uszkodzenia mechaniczne.

Sprzęt tego typu można wykorzystywać do sprzątania różnego rodzajów zanieczyszczeń – zarówno suchych, jak i wilgotnych, a nawet mokrych. Wiele modeli odkurzaczy przemysłowych Bosch jest wyposażonych w wysokiej klasy filtry przeciwpyłowe M lub H oraz antystatyczny osprzęt, który zwiększa bezpieczeństwo pracy z urządzeniem.

Wybór odkurzacza przemysłowego – na co zwrócić uwagę?

Przeglądając poszczególne modele odkurzaczy przemysłowych Bosch , zwróć szczególną uwagę na ich moc. Należy bowiem dobrać ją do konkretnych potrzeb, gdyż im wyższa wartość, tym większe zanieczyszczenia można usuwać.

Podstawowymi parametrami w odkurzaczy są:

  • Przepływ powietrza w litrach na minutę (l/min)
  • Podciśnienie w mbar
  • Klasa filtracji: L, M, H
  • Pojemność zbiornika w litrach
  • Możliwość podłączenia elektronarzędzia
  • Funkcja otrząsywania filtra
  • Długość węża ssącego i przewodu
  • Dostępne wyposażenie: filtry, worki, rury, ssawki
  • Rura antyelektrostatyczna lub brak do pracy z pyłami pochodzenia drwnianego

W wielu przypadkach istotny będzie również sposób zasilania. Nasz sklep internetowy w asortymencie posiada urządzenia akumulatorowe oraz sieciowe. Pierwszych często używa się w miejscach z ograniczonym dostępem do prądu oraz do sprzątania rozległych przestrzeni. Są zdecydowanie bardziej mobilne, ale jednocześnie cechuje je ograniczony czas pracy na jednym ładowaniu, dlatego warto zakupić dodatkowe akumulatory. Z kolei przewodowe odkurzacze przemysłowe Bosch zwykle najlepiej sprawdzają się w obiektach o małej powierzchni, np. warsztatach samochodowych czy stolarskich.

Nowoczesny odkurzacz przemysłowy Bosch

Szukając niezawodnego, solidnego i wydajnego urządzenia do odkurzania w pracowni, podczas montażu mebli u klienta czy zakładzie przemysłowym , postaw na sprzęt marki Bosch. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz najwyższej klasy odkurzacze renomowanego producenta. Co więcej, możesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia technicznego w wyborze odpowiedniego urządzenia. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień – gwarantujemy sprawną ich realizację!

Stosując odkurzacz podczas prac montażu mebli u klienta zdobywasz przewagę konkurencyjnościową , zaufanie , wysoką jakość pracy , bezpieczeństwo i zostawiasz po sobie porządek po skończonym montażu.

pixel