Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki do gładzi gipsowych żyrafa

( ilość produktów: 5 )

Jednym z podstawowych etapów wykańczania ścian oraz sufitów jest ich tynkowanie lub gipsowanie. Uzyskaną po jego zakończeniu powierzchnię należy wyrównać i aby ułatwić sobie to zadanie, warto stosować szlifierki do tynku i gipsu. W asortymencie przygotowanym przez nasz sklep internetowy Bimex dostępne są profesjonalne elektronarzędzia do gładzi w różnych wersjach, w tym tzw. żyrafy z wysięgnikiem. Szykując się do wykonywania prac budowlano-remontowych zaopatrz się w te urządzenia, dzięki którym zaoszczędzisz mnóstwo czasu i wysiłku!

Szerokie możliwości nowoczesnych szlifierek do tynku i gipsu

Kierując ofertę zarówno do użytkowników domowych, jak i specjalistów zawodowo zajmujących się pracami remontowo-budowlanymi, sprzedajemy wyłącznie bardzo funkcjonalne elektronarzędzia. Szlifierki do gładzi z naszego asortymentu, zależnie od modelu, są wyposażone m.in. w:

  • teleskopowy wysięgnik (żyrafę), dzięki któremu można szlifować tynk lub gips na suficie czy wysokich partiach ścian bez konieczności używania drabiny,
  • gniazdo do podłączenia odkurzacza (odciągu pyłu),
  • dodatkowe oświetlenie LED – uwidacznia wszelkie nierówności przygotowywanej gładzi,
  • funkcję płynnej regulacji obrotów.

Postaw na szlifierkę do gładzi z wydajnym bezszczotkowym silnikiem!

Podejmując współpracę z Bimex zyskujesz pewność zakupu zarówno funkcjonalnych, jak i wydajnych elektronarzędzi do przygotowywania gładzi. Sprzedajemy szlifierki żyrafy do gipsu i tynku oraz modele wyposażone w klasyczną rękojeść, które w zdecydowanej większości mają zamontowany bezszczotkowy silnik elektryczny. Jest on bezobsługowy i cechuje się znacznie dłuższą żywotnością w porównaniu do odpowiedników z komutatorem oraz szczotkami.

Poznaj kluczowe parametry szlifierek do gładzi i dowiedz się, którą wybrać!

Jednym z ważniejszych parametrów technicznych tych elektronarzędzi jest wydajność ich silników – ma wpływ na komfort, szybkość oraz jakość pracy związanej z przygotowywaniem gładzi. Jeśli działasz w branży remontowo-budowlanej i regularnie korzystasz np. ze szlifierek żyraf do tynku i gipsu, postaw na najmocniejsze modele. Pozostałe wersje są polecane głównie użytkownikom domowym.

Do innych ważnych parametrów tych urządzeń należy zaliczyć:

  • minimalną i maksymalną prędkość obrotową, w tym sposób jej regulacji (płynny lub stopniowy),
  • zakres obsługiwanych średnic tarcz do szlifowania tynku i gipsu,
  • typ silnika elektrycznego (klasyczny lub bezszczotkowy),
  • długość wysięgnika (żyrafy) szlifierki, jeśli chcesz z niego korzystać,
  • sposób zasilania (sieciowy lub akumulatorowy).

Uzyskaj najwyższą jakość gładzi gipsowych dzięki wykorzystaniu szlifierek z oferty sklepu Bimex!

Korzystając ze sprzętu dostępnego w naszej ofercie, będziesz w stanie za każdym razem uzyskać idealnie równą gładź gipsową. Bimex to zarówno profesjonalny sklep z narzędziami, jak i doświadczony zespół doradców, którzy pomogą Ci w wyborze szlifierki do tynku oraz gipsu – zapraszamy do kontaktu! Mamy wiele modeli w wersji z wysięgnikiem (żyrafą) oraz bez niego, które sprostają oczekiwaniom specjalistów i domowych majsterkowiczów.

pixel