Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki Graphite

( ilość produktów: 31 )

Jeśli poszukujesz elektronarzędzi do szlifowania, które cechuje doskonały stosunek jakości do ceny, zapoznaj się z poniższą ofertą. Znajdziesz w niej elektryczne szlifierki Graphite każdego typu, w tym popularne kątowe oraz proste. Nasz sklep internetowy Bimex sprzedaje je w wersjach akumulatorowych (system jednego akumulatora 18V do wielu urządzeń „Energy + „) i sieciowych, z których każda charakteryzuje się dużą mocą oraz wyjątkową wygodą obsługi. To sprawdzone narzędzia – solidnie wykonane, wyposażone w różne systemy bezpieczeństwa, a przy tym przede wszystkim odporne na intensywną eksploatację. Zaopatrz się w nie, aby zyskać nowe możliwości w zakresie obróbki materiałów! Ty masz pomysły a my rozwiązania.

Dlaczego warto wybrać szlifierki elektryczne marki Graphite?

Bez względu na to, czy chcesz wykorzystywać np. kątowe sieciowe lub akumulatorowe szlifierki Graphite w pracy, czy do majsterkowania w przydomowym warsztacie, spełnią one Twoje oczekiwania. Marka ta należy bowiem do cenionego pośród specjalistów, polskiego producenta TOPEX. Od lat specjalizuje się on w projektowaniu oraz produkcji profesjonalnych narzędzi elektrycznych i ręcznych. Jest znany w wielu krajach europejskich, a o wysokiej klasie jego sprzętu świadczy m.in. posiadanie przez firmę certyfikatu ISO 9001:2015 związanego ze standardami kontroli jakości.

Akumulatorowe szlifierki kątowe Graphite Energy + i wszystkie inne modele tej marki, słyną przede wszystkim z wytrzymałości, w tym odporności na długotrwałą eksploatację pod dużym obciążeniem. Do istotnych zalet tych narzędzi elektrycznych zalicza się także dobrze zaprojektowane obudowy, które zapewniają pewny chwyt zwiększający precyzję pracy i jednocześnie jej bezpieczeństwo.

Poznaj wszystkie modele szlifierek Graphite z oferty sklepu Bimex!

Ponieważ ofertę kierujemy do profesjonalistów, w tym właścicieli warsztatów i firm remontowo-budowlanych, oraz domowych majsterkowiczów, mamy bardzo rozbudowany asortyment z elektronarzędziami. Pośród elektrycznych szlifierek marki Graphite dostępne są modele:

  • kątowe,
  • oscylacyjne,
  • taśmowe,
  • mimośrodowe,
  • proste,
  • stołowe.

Zarówno w wersjach sieciowych, jak i akumulatorowych, wykazują się równie wysoką funkcjonalnością oraz wydajnością. Sprzedajemy wyłącznie sprzęt oryginalny, objęty gwarancją producenta i mający wymagane certyfikaty. Elektryczne szlifierki Graphite są wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, w tym systemy ułatwiające korzystanie z nich oraz zabezpieczające je przed uszkodzeniem.

Odkryj niezwykłą wygodę i precyzję pracy szlifierkami Graphite – zamów je w Bimex!

Praca profesjonalnymi elektronarzędziami zawsze jest bardzo wygodna oraz cechuje się wysoką precyzją. Właśnie takie korzyści uzyskasz, korzystając z elektrycznych szlifierek kątowych, taśmowych i innych ich rodzajów marki Graphite. Zamów wybrane już dziś, korzystając z oferty przygotowanej przez nasz sklep z narzędziami Bimex. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz wsparcia technicznego – doradzimy które modele akumulatorowe lub sieciowe sprawdzą się najlepiej, spełniając wszystkie Twoje oczekiwania!

pixel