Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki kątowe (kątówki)

( ilość produktów: 70 )

Aby prowadzone w zakładzie przemysłowym prace mogły być wykonywane w możliwie najbardziej profesjonalny, bezpieczny oraz wydajny sposób, konieczne jest zastosowanie najwyższej jakości narzędzi. Należą do nich chociażby wiertarki, przecinarki, wyrzynarki, a także szlifierki kątowe akumulatorowe, które w ofercie naszego sklepu internetowego są dostępne w różnych wariantach i konfiguracjach.

Elektronarzędzia – postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowane przez nas szlifierki kątowe na akumulator pochodzą od znanych i renomowanych producentów, co sprawia, że odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. W swojej ofercie posiadamy produkty marki Bosch, Makita, NAC, Milwaukee, Festool, a także Graphite. Charakteryzują się one wieloma innowacyjnymi funkcjami, dzięki którym codzienne użytkowanie sprzętów jest bardzo wygodne.

Szlifierki kątowe akumulatorowe – dlaczego warto rozważyć ich zakup?

Znajdujące się w ofercie naszej firmy szlifierki kątowe akumulatorowe niosą za sobą szereg zalet oraz możliwości. Zastosowanie w tego typu akcesoriach baterii eliminuje potrzebę korzystania z tradycyjnego zasilania poprzez kabel. Dzięki temu wszelkie prace mogą być wykonywane w niemal każdym miejscu, nawet w tych trudno dostępnych zakamarkach. Warto wspomnieć, że sprzęty akumulatorowe pracują ciszej, zapewniając wysoki komfort pracownikowi oraz innym osobom znajdującym się w pobliżu.

W swojej ofercie posiadamy zarówno szlifierki kątowe bezprzewodowe, jak również te zasilane z tradycyjnego gniazdka. Charakteryzują się one wysoką wydajnością pracy oraz, podobnie jak sprzęty na baterię, wysoką precyzją prowadzonych realizacji. Warto wspomnieć o wydajności, za sprawą której swoje zastosowanie znajdują w przydomowych warsztatach oraz garażach, ale również w profesjonalnych zakładach przemysłowych i produkcyjnych działających na ogromną skalę. Mogą być wykorzystywane do różnych prac, gwarantując dokładność i najwyższą precyzję wykonywanych czynności.

Szeroka oferta firmy Bimex

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą Bimex oraz do wyboru modelu szlifierki kątowej odpowiadającego na indywidualne potrzeby. Oferowane przez nas narzędzia na akumulator odznaczają się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu każdy bez problemu poradzi sobie z ich codziennym użytkowaniem. Oprócz tego najwyższa jakość materiałów i podzespołów sprawia, że narzędzia mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Wybrane warianty posiadają prędkość obrotową dochodzącą do nawet 6.600 obr./min. Dodatkowo ich niewielka waga zapewnia precyzję prowadzonych prac.

Zapraszamy na zakupy!

pixel