Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki precyzyjne

( ilość produktów: 7 )

Obróbka materiałów często wymaga wysokiej precyzji i, co za tym idzie, stosowania specjalistycznych narzędzi. Profesjonalne szlifierki precyzyjne, których wiele modeli sprzedaje nasz sklep internetowy Bimex, są projektowane z myślą o wykonywaniu właśnie takich prac. Zalicza się do nich zarówno urządzenia wielofunkcyjne, jak i przeznaczone do konkretnego rodzaju zadań, np. szlifowania w trudnodostępnych miejscach. Bez względu na to, jakiego typu sprzęt potrzebujesz, zamawiając go u nas, zyskujesz pewność, że będzie on bardzo praktyczny, bezpieczny w użytkowaniu i wydajny – zapoznaj się z cały asortymentem!

Jakie są rodzaje szlifierek precyzyjnych?

Pośród wielu wersji tego typu sprzętu, do najbardziej wszechstronnych zaliczają się szlifierki wielofunkcyjne. Dzięki kompaktowej budowie oraz niskiej wadze są poręczne, co ułatwia wykonywanie nawet bardzo precyzyjnych prac związanych z obróbką materiałów. Można trzymać je w jednej dłoni i zależnie od potrzeb przekształcać w różne profesjonalne narzędzia, montując w uchwycie odpowiednie końcówki. Niektóre modele wyposażone są w specjalną elastyczną przedłużkę, dzięki której da się dotrzeć narzędziem w praktycznie każdy zakamarek.

Urządzenia te służą m.in. do:

 • szlifowania i frezowania,
 • wiercenia,
 • cięcia,
 • oczyszczania powierzchni np. z korozji.

Do innych często stosowanych szlifierek precyzyjnych zalicza się m.in. modele mimośrodowe oraz oscylacyjne. Wszystkie te urządzenia sprzedaje nasza firma Bimex – profesjonalny sklep z narzędziami dla fachowców i domowych majsterkowiczów! Ty masz pomysły a my rozwiązania .

Jakie materiały można obrabiać szlifierkami precyzyjnymi?

W przypadku narzędzi wielofunkcyjnych, mając do nich rozbudowany zestaw końcówek, będziesz w stanie obrabiać nimi praktycznie każdy rodzaj materiału. Te szlifierki precyzyjne doskonale nadają się do pracy m.in. z:

 • drewnem,
 • metalem,
 • kamieniem,
 • tworzywem sztucznym.

Pozostałych modeli tych profesjonalnych urządzeń do szlifowania, w tym przede wszystkim mimośrodowych i oscylacyjnych, używa się głównie do obróbki materiałów metalowych oraz drewnianych.

Jakie praktyczne funkcje dodatkowe mogą mieć szlifierki precyzyjne?

Poszukując idealnie dopasowanej do potrzeb szlifierki precyzyjnej , zwróć uwagę zarówno na jej moc, jak i komfort pracy z nią. Biorąc pod uwagę funkcje dodatkowe tych profesjonalnych narzędzi, do najbardziej praktycznych należy zaliczyć:

 • diody LED doświetlające miejsce pracy,
 • płynną regulację obrotów,
 • blokadę włącznika uniemożliwiającą przypadkowe uruchomienie urządzenia (zwiększa bezpieczeństwo użytkowania).

Postaw na szlifierki precyzyjne z oferty firmy Bimex – doświadczonego sprzedawcy markowych elektronarzędzi!

Dzięki wieloletniej obecności w branży elektronarzędzi doskonale znamy potrzeby ich użytkowników, w tym specjalistów prowadzących warsztaty czy realizujących prace remontowe bądź monterskie. Z tego powodu sprzedajemy wyłącznie najwyższej klasy szlifierki precyzyjne. To profesjonalne narzędzia od najlepszych na świecie marek, które wykazują się długą żywotnością nawet gdy są eksploatowane pod dużym obciążeniem. Podejmij współpracę z naszą firmę Bimex i postaw na sprzęt, który zwiększy Twoje możliwości w zakresie obróbki materiałów!

pixel