Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akumulatorowe wiązarki do zbrojeń

( ilość produktów: 4 )
Widok

Wiązarki do zbrojeń - krótka charakterystyka 

Wiązarki do zbrojeń to niezwykle wydajne i profesjonalne urządzenia, które są niezbędnym elementem na każdym placu budowy. Wiązarki wyglądem przypominają nieco wiertarki, jednak ich przeznaczenie jest zupełnie inne. Zbrojenia to najczęściej stalowe pręty, które wykorzystuje się do wzmacniania budynków i innych konstrukcji. Zbrojenia do filarów i większych ścian to najczęściej całe zespoły prętów (przypominające kratownice), które trzeba ze sobą jakość połączyć. Do tego celu właśnie stosuje się wiązarki. Na naszej stronie bimex.pl posiadamy szeroki wybór profesjonalnych wiązarek - wejdź i przekonaj się sam! 

Jak działa wiązarka do zbrojeń? 

Wiązarki to profesjonalne elektronarzędzia, które służą do wiązania zbrojeń. Zasada ich działania w teorii jest prosta - wiązarki wykonują pętle z drutu i zaciskają je na łączeniu układów zbrojeniowych. Dzięki temu powstałe zbrojenia są niezwykle wytrzymałe i stabilne podczas zalewania zaprawy murarskiej. W praktyce wiązarki to skomplikowane elektronarzędzia o dużej mocy - nowoczesne modele potrafią wykonać jedną pętlę w czasie 0,6 sekundy! Takiej szybkości wiązania nie jesteśmy wstanie osiągnąć wykonując zaciski ręcznie. Jeżeli więc chcesz zautomatyzować proces wiązania zbrojeń i pragniesz maksymalnie przyspieszyć pracę - wiązarka to urządzenie idealne dla Ciebie! 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązarki? 

Wiązarki to profesjonalne elektronarzędzia, a wybór odpowiedniego sprzętu nie należy do najprostszych. Tutaj z pomocą przychodzi znajomość podstawowych parametrów. Poniżej przedstawiamy listę najczęściej wybieranych wiązarek na naszej stronie. 

Najczęściej kupowane wiązarki:

TJEP to duńska marka, która specjalizuje się w produkcji gwoździarek i wiązarek - z tego względu wybór wiązarki TJEP to inwestycja w wydajny sprzęt o doskonałych parametrach. Wiązarki TJEP to najczęściej urządzenia akumulatorowe - na jednym ładowaniu możliwe jest wykonanie aż do 5000 wiązań! Skorzystaj z szerokiej oferty i ciesz się profesjonalnym sprzętem już teraz!

pixel