Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiertarki Bosch

( ilość produktów: 7 )

W wyposażeniu każdej osoby specjalizującej się w realizacji prac budowlanych czy remontowych muszą znaleźć się urządzenia do wiercenia otworów. Szukając ich w wersji bezprzewodowej, sprawdź ofertę przygotowaną przez nasz sklep internetowy Bimex. W poniższej kategorii znajdziesz profesjonalne wiertarko-wkrętarki Bosch z zasilaniem akumulatorowym. Zostały one zaprojektowane z myślą o eksploatacji w trudnych warunkach i pracy pod dużym obciążeniem. Cechują się przy tym doskonałą wydajnością i ergonomiczną konstrukcją – poznaj wszystkie modele!

Do czego można wykorzystać akumulatorową wiertarko-wkrętarkę Bosch?

Wiercenie otworów w różnych materiałach to podstawowe zadanie tych urządzeń. Są wyposażone w uchwyt, który zależnie od wersji, pozwala mocować w nim wiertła z szerokiego zakresu średnic. Jednak ponieważ wiertarko-wkrętarki akumulatorowe Bosch, są równie wydajne, jak ich przewodowe odpowiedniki, nadają się do wykonywania różnego rodzaju prac.

Oferujemy profesjonalne narzędzia, które po zamocowaniu w nich odpowiednich akcesoriów, mogą służyć m.in. do:

 • mieszania – np. farb czy klejów,

 • wiercenia otworów w różnych materiałach,

 • wkręcania i wykręcania wkrętów oraz śrub,

 • wiercenia twardych powierzchni, m.in. betonowych (dotyczy modeli z funkcją udaru),

 • usuwania korozji czy starych powłok lakierniczych (służą do tego specjalne szczotki).

Ponadto ręczne, akumulatorowe narzędzie marki Bosch można zamocować w specjalnym statywie, który przekształci je w profesjonalną wiertarkę stołową.

Które parametry wiertarko-wkrętarek akumulatorowych są kluczowe?

Aby elektronarzędzie spełniło Twoje oczekiwania, warto odpowiednio dopasować je do potrzeb pod kątem parametrów technicznych. Poszczególne modele profesjonalnych wiertarko-wkrętarek akumulatorowych Bosch, różnią się od siebie:

 • mocą i prędkością obrotową,

 • maksymalną średnicą obsługiwanych wierteł,

 • rodzajem silnika – klasyczny lub bezszczotkowy, z których drugi cechuje się dużo dłuższą żywotnością, mniejszym zużyciem energii oraz wyższym momentem obrotowym,

 • liczbą biegów,

 • typem uchwytu wiertarskiego – kluczykowy lub samozaciskowy,

 • dodatkowymi funkcjami – np. zwiększające bezpieczeństwo hamulce i blokada włącznika, czy dodatkowa dokręcana rączka.

Fachowa pomoc w wyborze wiertarko-wkrętarki

Wszystkie dostępne w ofercie urządzenia są fabrycznie nowe i objęte gwarancją, którą możesz wydłużyć, rejestrując je na stronie internetowej producenta. Skontaktuj się z doradcą naszego sklepu Bimex, aby uzyskać profesjonalne wsparcie w wyborze elektronarzędzi. Doradzi on, która wiertarko-wkrętarka akumulatorowa najlepiej sprawdzi się przy realizacji konkretnych prac. Jednocześnie zachęcamy do zakupu – cena bezprzewodowych narzędzi renomowanej marki Bosch jest bardzo atrakcyjna!

pixel