Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wkrętarki akumulatorowe

( ilość produktów: 55 )

Jeśli szukasz niezawodnych i jednocześnie mobilnych narzędzi do wiercenia otworów oraz skręcania różnych elementów, zapoznaj się z poniższą ofertą. Nasz sklep internetowy sprzedaje najwyższej klasy wiertarko-wkrętarki akumulatorowe od cenionych producentów, w tym m.in. Bosch oraz Makita. Są wyposażone w mocne silniki, znajdują szerokie zastosowanie i przede wszystkim zostały przystosowane do pracy w nawet bardzo trudnych warunkach. W asortymencie mamy duży wybór modeli tych urządzeń różniących się parametrami technicznymi, dlatego z łatwością znajdziesz taki, który sprosta Twoim oczekiwaniom – poznaj je wszystkie!

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe znajdą zastosowanie przy wielu pracach

To bardzo praktyczne narzędzia, które przydają się podczas realizacji wielu prac budowlanych oraz remontowych. Znajdują zastosowanie także w warsztatach oraz serwisach mobilnych i jednocześnie stanowią podstawowe wyposażenie każdego domowego majsterkowicza.

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe służą przede wszystkim do skręcania oraz rozkręcania różnych elementów, w tym np. mebli czy płyt kartonowo-gipsowych. Jednak ponieważ mają mocne silniki, można ich także używać do wiercenia mniejszych otworów oraz podstawowej obróbki materiałów (np. czyszczenia metali z korozji).

Kupując wiertarko-wkrętarkę akumulatorową, zwróć uwagę na typ jej baterii

Planując zakup akumulatorowej wiertarko-wkrętarki, przede wszystkim zwróć uwagę na pojemność oraz typ zastosowanej w niej baterii, która może być:

  • niklowo-kadmowa (NiCD) – najtańsza i jednocześnie mocna (stosunkowo wysoka wydajność prądowa), ale jej wadą jest występowanie tzw. efektu pamięci,
  • niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) – ma tę samą wadę co NiCD, ale w porównaniu do niej wykazuje się znacznie wyższą pojemnością,
  • litowo-jonowa (Li-Ion) – stosowana dziś najczęściej, pozbawiona efektu pamięci, wydajna i relatywnie niedroga.

Oprócz tego, jeśli chcesz intensywnie eksploatować to narzędzie i używać go do wymagających zadań, wybieraj mocne wkrętarki akumulatorowe . Najprostsze modele mają baterie 3,6 V, natomiast te przeznaczone do pracy z twardymi materiałami 12 V lub nawet 18 V.

Najlepsze wiertarko-wkrętarki akumulatorowe dostępne wyłącznie w sklepie Bimex!

Będąc polską firmą, doskonale znamy potrzeby lokalnych specjalistów prowadzących warsztaty czy związanych z branżą remontowo-budowlaną lub monterską. Z tego powodu nasz sklep z narzędziami to miejsce, gdzie znajdziesz wyłącznie profesjonalne i bardzo mocne wiertarko-wkrętarki akumulatorowe , co do których sami mamy ogromne zaufanie. Wszystkim klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie przed- oraz posprzedażowe, dlatego zachęcamy do kontaktu!

pixel