Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wyrzynarki Bosch

( ilość produktów: 9 )

Zajmując się obróbką drewna czy metalu warto mieć dostęp do specjalistycznych narzędzi ułatwiających wykonywanie czynności wymagających wysokiej precyzji. Zalicza się do nich wyrzynarki, których wiele oferuje nasz sklep internetowy Bimex. Sprzedajemy urządzenia cenionej na rynku marki Bosch słynącej zarówno z wysokiej klasy elektronarzędzi, jak i fachowej obsługi jego użytkowników. Proponujemy modele w wersji akumulatorowej i sieciowej, pośród których coś dla siebie znajdą miłośnicy majsterkowania oraz profesjonaliści. Zainwestuj w elektronarzędzia, dzięki którym podniesiesz jakość obróbki elementów drewnianych lub metalowych do nieosiągalnego wcześniej poziomu!

Do czego służą wyrzynarki?

To niezwykle praktyczne narzędzia mające szerokie zastosowanie w każdym warsztacie czy przydomowym garażu. Sieciowe oraz akumulatorowe wyrzynarki Bosch wyposażone są w uchwyt przeznaczony do montażu w pionie niewielkiego brzeszczotu. Wbudowany silnik porusza nim, wywołując ruch analogiczny, jak w przypadku ręcznej piły, co umożliwia cięcie różnych elementów.

Elektronarzędzia te przeznaczone są przede wszystkim do obróbki drewna oraz metali m.in. w zakresie:

• precyzyjnego wycinania różnych kształtów, w tym nawet bardzo skomplikowanych,

• wykańczania brzegów elementów – brzeszczot można zamocować pod kątem,

• wycinania otworów.

Dlaczego warto korzystać z wyrzynarki akumulatorowej?

Jeśli zależy Ci na mobilności tego elektronarzędzia, wybór modelu akumulatorowego marki Bosch będzie najlepszym rozwiązaniem. Brak przewodu sprawia, że z wyrzynarki skorzystasz dosłownie wszędzie, nawet w miejscach bez dostępu do gniazdka sieciowego. Jednocześnie urządzenia te są lekkie i poręczne, co przekłada się na dużo bardziej precyzyjną obróbkę drewna czy metalu.

Co bardzo istotne, pomimo zasilania akumulatorowego, narzędzia te cechują się bardzo wysoką wydajnością, a dołączane do nich baterie umożliwiają długą pracę na jednym ładowaniu! Aby odpowiednio dobrać wyrzynarkę Bosch do potrzeb, zwróć uwagę zarówno na pojemność jej akumulatora, jak i:

  • moc silnika,
  • rodzaje brzeszczotów, które można wykorzystywać,
  • maksymalną głębokość cięcia w różnych materiałach.

Precyzyjne, solidne i niezawodne wyrzynarki Bosch w sklepie Bimex!

Sprzęt warsztatowy tego producenta cieszy się doskonałą opinią pośród profesjonalistów, którzy potwierdzają wysoką precyzję jego działania, solidność i wyjątkową niezawodność. W naszym sklepie internetowym sprzedajemy wyłącznie najlepsze modele wyrzynarek akumulatorowych Bosch , dokładając starań, aby ich cena zawsze była przystępna. Odkryj nowoczesne rozwiązania technologiczne tego producenta elektronarzędzi, które ułatwiają pracę i czynią ją bezpieczniejszą!

pixel