Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wyrzynarki do drewna

( ilość produktów: 10 )

Podczas obróbki drewnianych materiałów często zachodzi potrzeba zrobienia w nich większych otworów czy wycięcia elementów o fantazyjnych kształtach. Do realizacji takich zadań wykorzystuje się wyrzynarki do drewna , które sprzedaje nasz sklep z narzędziami. W ofercie Bimex znajdziesz wyłącznie najwyższej klasy elektronarzędzia, które sprostają oczekiwaniom zarówno domowych majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Proponujemy modele akumulatorowe i sieciowe zróżnicowane pod kątem parametrów technicznych, z których wszystkie są bardzo solidnie wykonane i praktyczne. Zaufaj tym narzędziom i podnieś jakość pracy w swoim warsztacie stolarskim!

Dodatkowe funkcje wyrzynarek do drewna – które z nich ułatwiają pracę?

Poszukując idealnie dopasowanej do potrzeb wyrzynarki, bardzo dokładnie przeanalizuj jej parametry techniczne. Weź pod uwagę m.in. takie kwestie, jak maksymalna głębokość cięcia w drewnie, typ uchwytu do mocowania brzeszczotu, skok narzędzia tnącego oraz prędkość skokową. Upewnij się, że możliwości wybranego przez Ciebie urządzenia są zgodne z charakterem prac stolarskich, jakie chcesz nim wykonywać.

Jednocześnie istotne są dodatkowe funkcje wyrzynarek, których dostępność zależy od konkretnego modelu. Wiele z nich ułatwia cięcie w drewnie lub podnosi bezpieczeństwo pracy z narzędziem. Zalicza się do nich przede wszystkim:

  • zintegrowany system do odsysania pyłu,
  • osłonę przeciwodpryskową,
  • funkcję regulacji prędkości skokowej,
  • system beznarzędziowej wymiany brzeszczotu,
  • odpowiednio wyprofilowaną i wykończoną antypoślizgowym materiałem rękojeść.

Wyrzynarka do drewna – sieciowa czy akumulatorowa?

Jeśli masz dylemat, na który sposób zasilania tego urządzenia się zdecydować, odpowiedz sobie na pytanie, gdzie będziesz z niego najczęściej korzystać. Jeśli wyrzynarka do drewna ma Ci służyć głównie do pracy przy stole warsztatowym, wybierz model sieciowy – będzie tańszy w zakupie i eksploatacji z racji braku konieczności wymiany baterii. Z kolei narzędzia akumulatorowe doskonale sprawdzają się wtedy, gdy oczekujesz od nich dużej mobilności lub często używasz ich w miejscach z brakiem dostępu do gniazdka sieciowego.

Wyrzynarki do drewna Bosch, Makita i innych znanych producentów

Mając ogromne doświadczenie w branży elektronarzędzi, gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z dokonanych u nas zakupów. Sklep internetowy Bimex to miejsce, w którym znajdziesz wyłącznie profesjonalne wyrzynarki do drewna od m.in. takich producentów, jak Bosch czy Makita. Pomożemy Ci w wyborze, zapewnimy bezpieczeństwo transakcji i zadbamy o ekspresową realizację zamówienia. Niezależnie od tego, czy zawodowo zajmujesz się stolarstwem, czy robisz to hobbystycznie, postaw na wysokiej jakości narzędzia polecane przez specjalistów!

pixel