Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MILWAUKEE One-Key

 

Przedstawiamy ONE-KEY™, pierwszą cyfrową platformę dla narzędzi i sprzętu. Dzięki połączeniu bezpłatnego programu do inwentaryzacji z najnowszymi narzędziami, ONE-KEY™ oferuje zupełnie nowy poziom kontroli i dostępu do informacji, który zrewolucjonizuje sposób wykonywania prac. Rozpocznij dzisiaj, aby zwiększyć produktywność.

CENTRALNE MIEJSCE DLA WSZYSTKICH TWOICH NARZĘDZI
Przechowuj ważne informacje w miejscu łatwo dostępnym dla Ciebie. Zapisuj rachunki, informacje o zakupie, ustaw przypomnienia o serwisie i przypisuj narzędzia do swoich pracowników.

ZBUDOWANE WOKÓŁ CIEBIE
Zarządzaj sprzętem aż do poziomu projektu. Wyświetlaj raporty o ostatnich wydaniach i przeprowadzaj kontrole inwentarza. Możesz nawet wyświetlić historię każdego narzędzia w inwentarzu od momentu dodania go aż do zużycia i usunięcia.

ŚLEDŹ NARZĘDZIA W DOWOLNYM MIEJSCU
Miej wirtualnie na oku wszystkie swoje rzeczy, nawet jeśli fizycznie to niemożliwe. Każda aplikacja ONE-KEY™ automatycznie zapisuje, kiedy narzędzie kompatybilne z ONE-KEY™ było ostatnio w odległości 30,5 m od urządzenia z aplikacją, dzięki czemu szybko zlokalizujesz zgubione elementy.

ZAPOBIEGAJ KRADZIEŻY I MODYFIKACJI
Chroń swoje narzędzia kompatybilne z ONE-KEY™, blokując je kiedy nie są używane. Jeśli narzędzie zostało zgubione lub skradzione, możesz sprawić, że nie będzie można go uruchomić, wysyłając zdalnie polecenie wyłączenia, kiedy narzędzie znajdzie się w zasięgu jakiejkolwiek otwartej aplikacji ONE-KEY™.

ZARZĄDZAJ ZESPOŁEM
Musisz ustalić zasady współpracy ze swoimi pracownikami? Ustaw dodatkowy login dla gości do udostępnienia Twojemu zespołowi, dzięki czemu ustawisz zezwolenia, kto może zmieniać określone opcje.

 

 

Pobierz w Google Play

Pobierz w App Store 

pixel