Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-06-14

Pokaz Bosch RoadShow w Bimex 14.06.2023

Zapraszamy na pokaz marki Bosch  ROADSHOW 2023 w Bimex ! 

To świetna okazja, aby zapoznać się z nową gamą elektronarzędzi i narzędzi pomiarowych Bosch Professional oraz osprzętem z linii Expert. Specjalnie dla Was 

4 STREFY POKAZOWE: 

 • obróbka metalu
 • obróbka drewna
 • obróbka betonu
 • technika pomiarowa 

Już 14 czerwca zespół wyposażony w elektronarzędzia Bosch Professional, narzędzia pomiarowe i osprzęt zaprasza do Bimex. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach każdy z Was będzie mógł przetestować w praktyce najnowsze produkty marki Bosch, zobaczyć je podczas pracy oraz rzucić im wyzwanie.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o danym narzędziu lub potrzebujesz wiedzieć jaki osprzęt do czego zastosować? Chcesz osobiście wypróbować, przetestować jak dane elektronarzędzie pracuje w Twoich rękach i jak może ułatwić Twoją pracę? Ciekaw jesteś jaki osprzęt sprawdzi się do Twoich potrzeb  Na każdym ze stanowisk nasza ekipa specjalistów służy pomocą!
Wstęp jest bezpłatny.

Niezależnie od tego, czy odwiedzisz nas już na starcie czy w późniejszych godzinach trwania pokazów, będą na Ciebie czekały konkursy, te zakupowe oraz zręcznościowe.

Konkursy zręcznościowe:

 • Konkurs nr 1 polega na wierceniu przy użyciu młotowiertarki GBH 2-28 otworu w bloczku fundamentowym, wiertłem do betonu SDS plus 5X. Tutaj stawiamy na precyzję ?, ponieważ głębokość jest najważniejsza i ściśle określona już na starcie.

  Pokaż co potrafisz i wygraj 105-częściowy zestaw wierteł i końcówek wkręcających Premium X-Line 2.608.P00.236

 • Konkurs nr 2 składa się z dwóch etapów, docenimy Twoją szybkość.
  - pierwszym zadaniem będzie wymiana tarczy korundowej w szlifierce z systemem X-lock. Mierzony jest czas demontażu i montażu no i oczywiście wygrywa najlepszy.
  - drugie zadanie polega na skręcaniu kołnierza hydraulicznego, do Twojej dyspozycji oddajemy zakrętarkę udarową GDS 18 V-250, klucz nasadowy 24 mm oraz ręczny klucz oczkowy 24 mm

  Co możesz wygrać? Czeka na Ciebie profesjonalna wiertarka udarowa GSB 550 przeznaczona do wiercenia we wszystkich możliwych materiałach. 

Konkurs zakupowy:

Tutaj sprawa jest jasna, do konkursu przystępują klienci, którzy dokonają zakupu lub złożą zamówienie w dniu trwania pokazów i zaakceptują nasz regulamin dostępny na miejscu w dniu wydarzenia.  O nagrody widoczne na plakacie warto walczyć! 

Kolejne powody dla których warto nas odwiedzić? Proszę bardzo! Rabaty, rabaty, rabaty na wszystkie elektronarzędzia Bosch, gadżety Bosch dla Was za zakupy oraz pyszny GRILL i GROCHÓWKA dla naszych Klientów!

Zapraszamy do Bimex, Września ul. Kościuszki 14, czekamy na Ciebie w dniu pokazu od godziny 9:00 do 15:00.

 

pixel