Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bosch DIY

( ilość produktów: 42 )

Poznaj Bosch DIY! 

Bosch DIY to marka własna niemieckiego przedsiębiorstwa BOSCH Group, która specjalizuje się w produkcji elektronarzędzi dedykowanych majsterkowiczom i hobbystom. Bosch Group posiada także linię Bosch Professional zajmującą się dystrybucją profesjonalnych elektronarzędzi. Wszystko zaczęło się u schyłku XIX wieku, a dokładniej w 1886 roku, kiedy to Robert Bosch otworzył swój "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki". Z początku firma zajmowała się drobnymi usługami i naprawą systemów elektronicznych, a następnie została cenioną marką na rynku motoryzacyjnym. 

Na początku lat 30 XX wieku firma rozpoczęła także działalność na rynku elektronarzędzi i urządzeń AGD. Od tamtego czasu stały rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii doprowadziło markę na sam szczyt, na którym pozostaje do dnia dzisiejszego. Bosch DIY wcześniej znany był w Polsce pod nazwą "Bosch Zielony", jednakże obecnie nazwa jest lepiej sprecyzowana, a popularne  DIY (Do It Yourself) odnosi się do grupy docelowej klientów - majsterkowiczów i hobbystów. 

Bosch DIY - Do It Yourself 

Szeroka oferta Bosch DIY to doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w niezbędne elektronarzędzia i osprzęt i uzupełnić swój warsztat. Jeżeli uwielbiasz majsterkować to marka ta jest właśnie dla Ciebie. Dzięki produktom takim jak: wiertarko-wkrętarka Bosch DIY UniversalDrill 18Vwyrzynarka Bosch DIY PST 18 LI + akumulator 18 V 2,5 Ah z ładowarką czy urządzenie wielofunkcyjne Bosch DIY AdvancedMulti 18V drobne remonty i rozmaite konstrukcje przestaną być problemem! Zwiększy wydajność pracy i poznaj szeroką ofertę dostępną na stronie bimex.pl

Bosch DIY - Innowacyjność w Twoim ogrodzie 

Oprócz całej gamy elektronarzędzi i osprzętu Bosch DIY oferuje również wydajne sprzęty ogorodwe, takie jak chociażby kosiarka elektryczna Bosch DIY ARM 32 Rotak. Co więcej, na rynku pojawiły się innowacyjne roboty koszące, które zadbają o Twój trawnik. 

pixel