Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Festool

( ilość produktów: 50 )

Wygraj z Festool

Naładowana nagrodami Loteria Festool o łącznej wartości ponad 740 000 zł! W finale do wygrania Mercedes-Benz Vito wypełniony narzędziami.

Historia marki Festool

Festool to zdecydowany lider na rynku elektronarzędzi - ich historia zaczęła się ponad 90 lat temu, kiedy w 1925 roku Albert Fezer i Gottilieb Stoll założyli przedsiębiorstwo Festo. Początkowo specjalizowali się w naprawie maszyn do obróbki drewna - w celu automatyzacji pracy w 1927 roku powstała pierwsza moblina piła łańcuchowa. Wraz z biegiem lat do oferty wchodziły coraz to nowsze produkty, takie jak: dłutownice, szlifierki, wiertarki i inne elektronarzędzia. W 1992 roku firma zmieniła nazwę z Festo na Festo Tooltechnic - zmiana ta trwała jedynie 8 lat, gdyż w 2000 roku nazwa została ponownie zmieniona na Festool. Od tamtego czasu rozpoczęła się prawdziwa ekspansja i rozwój firmy, która zdominowała europejski rynek i dzisiaj jest marką, na którą decydują się profesjonalne warsztaty i firmy remontowe. 

Poznaj produkty Festool!

Festool w swojej ofercie posiada szeroki wybór elektronarzędzi od odkurzaczy przemysłowych po frezarki - sprzęty te charakteryzują się najwyższą, niemiecką jakością. Nic dziwnego, że najchętniej sięgają po nie profesjonalne warsztaty i firmy remontowe. Festool łączy w sobie wszystko to, co najlepsze - wydajność, moc i innowacyjność. Dzięki stałemu rozwojowi firma wdraża do swoich produktów najnowsze technologie, dzięki czemu odpowiada na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Poniżej przedstawiamy listę kilka propozycji z każdej grupy elektronarzędzi, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów. 

Lista wybranych elektronarzędzi Festool:

To tylko niektóre z bogatej oferty produktów Festool, wejdź na stronę bimex.pl i przekonaj się sam!

Wygodny transport z systainerami Festool

Zdecydowana większość elektronarzędzi Festool zamiast kartonu - sprzedawana jest w systainerach, czyli skrzynkach wykonanych z wytrzymałego tworzywa. Oprócz dobrego zabezpieczenia i ochrony urządzeń systainery dają także duże możliwości transportowe - dzięki specjalnym wypustkom umożliwiają łączenie je i stawianie jeden na drugim. Takie rozwiązanie pozwala lepiej zagospodarować przestrzeń w warsztacie bądź samochodzie transportowym.

pixel