Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O firmie

Spółka BIMEX powstała w 1993 roku i jest jednym z czołowych dystrybutorów wyrobów złącznych, spawalniczych, pneumatycznych, narzędzi i elektronarzędzi na rynku wielkopolski.

Od początku naszego istnienia przyświeca nam idea sprzedaży jak najlepszych towarów w szerokim asortymencie i korzystnej cenie, aby zaspokoić potrzeby i wymagania każdego klienta.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem wielu czołowych producentów a ich wyroby sprzedawane w Naszej firmie są wykorzystywane w zakładach na liniach produkcyjnych, w działach utrzymania ruchu i również w zakładach rzemieślniczych, domach i ogrodach. Mając na uwadze stale zwiększające się wymagania klientów i rynku firma BIMEX ciągle poszerza asortyment towarowy, poprawia warunki sprzedaży oraz podnosi kwalifikacje personelu.

W 2003 roku przystąpiliśmy do programu firmy BOSCH tworzenia „Sklepu w sklepie” oraz zostaliśmy przyjęci do grona specjalistycznych sprzedawców narzędzi budowlanych marki BOSCH.
Chociaż posiadamy już rzesze stałych, wiernych i zadowolonych klientów do których z pewnością należeć będziesz również Ty, zawsze jesteśmy otwarci na krytykę i uwagi ażeby w przyszłości nasza współpraca była jeszcze bardziej owocna.

Materiały do pobrania: 

CI

Logo - białe

Logo - RGB

Logo - SMALL

pixel