Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy elektronarzędzi akumulatorowych

( ilość produktów: 2 )

Zestaw elektronarzędzi - wszystko co potrzebne w jednym miejscu

Czasami kompletowanie potrzebnego sprzętu bywa uciążliwe, kosztowne i czasochłonne. Właśnie do tego celu zostały stworzone zestawy elektronarzędzi, które doskonale wpasowują się w potrzeby klientów i dostarczają wszystko to, co jest potrzebne. W skład zestawów z elektronarzędziami najczęściej wchodzą produkty takie jak: szlifierki kątowe, wiertarki, wkrętarki, wiertarko-wkrętarki i wiele innych. Zasadniczo są to zestawy urządzeń akumulatorowych, a w ich skład wchodzą same ogniwa i ładowarki do nich. To doskonała okazja, aby stworzyć kompletny zestaw, a przy tym zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Jaki zestaw elektronarzędzi wybrać? 

To jaki zestaw elektronarzędzi wybrać zależy od tego, czego konkretnie oczekujemy. W naszej ofercie posiadamy kilka wydajnych zestawów, które sprawdzą się do innych rozwiązań. Poniżej prezentujemy wybrane z nich.

Najpopularniejsze zestawy elektronarzędzi

Zestaw elektronarzędzi Makita 

Zestaw elektronarzędzi Makita to kompletny set, w skład którego wchodzą: Szlifierka kątowa akumulatorowa Makita DGA513, wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Makita DDF486 + 3 x akumulator 18 V o pojemności 5 Ah + ładowarka + MAKPAK. To doskonały zestaw, dzięki któremu otrzymujemy komplet urządzeń + akumulatorów, które z powodzeniem możemy wykorzystać do zasilania innych elektronarzędzi Makita. Zestaw jest także bardzo mobilny - wszystko dzięki zastosowaniu solidnego MAKPAK'a, czyli skrzynki, w której mieści się zestaw. 

Zestaw elektronarzędzi akumulatorowych Graphite 58G016

W skład tego zestawu wchodzi wydajna wiertarko-wkrętarka, latarka, akumulator + ładowarka, a także torba do przechowywania i transportu elektronarzędzi. To doskonała okazja, aby poznać moc systemU Energy+ i zaopatrzyć swój warsztat w elektronarzędzia marki Graphite. Załączony do zestawu akumulator to ogniwo o napięciu 18 V i pojemności 2 Ah - doskonale sprawdzi się do zasilania pozostałych elektronarzędzi z linii Graphite Energy+.

Zestaw elektronarzędzi akumulatorowych NAC

W skład zestawu wchodzą następujące elektronarzędzia: Szlifierka kątowa NAC AGE-125-LI-20V, wiertarko-wkrętarka CDB-LI-20V + 2 akumulatory o napięciu wyjściowym 20 V i pojemności 2 i 4 Ah z ładowarką i torbą do transportu, a także zestawem wierteł i bitów. To doskonały pomysł dla osób, które szukają kompletnego zestawu elektronarzędzi akumulatorowych w rozsądnej cenie. Taki zestaw elektronarzędzi to także doskonały pomysł na prezent dla każdego majsterkowicza! 

Te i jeszcze więcej kompleksowych zestawów elektronarzędzi dostępnych jest na stronie bimex.pl - wejdź i poznaj moc akumulatorowych urządzeń już dziś! 

pixel