Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wkrętarki Milwaukee

( ilość produktów: 9 )

Pośród wielu działających dziś na rynku producentów elektronarzędzi, tylko nieliczni mogą pochwalić się renomą i zaufaniem specjalistów z całego świata. Jednym z nich jest Milwaukee i wiertarko-wkrętarki tej marki znajdziesz w poniższej ofercie naszego sklepu internetowego Bimex. Proponujemy modele akumulatorowe w wersji M18 oraz M12 – z zasilaniem odpowiednio 18 i 12 V.  Wszystkie z nich cechuje szeroka funkcjonalność oraz przede wszystkim odporność na intensywną eksploatację, w tym długotrwałą pracę pod obciążeniem. Zamawiając je u nas, podejmujesz współpracę z doświadczonym i cenionym sprzedawcą elektronarzędzi. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę klienta, dlatego zachęcamy do zakupów!

Wiertarko-wkrętarki od doświadczonego producenta Milwaukee

To amerykański producent, który swoją działalność rozpoczął już w 1924 roku i od razu zyskał ogromną popularność. Jako pierwszy na świecie wypuścił na rynek przenośną wiertarkę 1/4”. Na przestrzeni kolejnych lat firma produkowała wiele innych, innowacyjnych wtedy elektronarzędzi. Tradycja ta kontynuowana jest do dziś, w efekcie czego m.in. dostępne w naszej ofercie wiertarko-wkrętarki Milwaukee M18 oraz M12 wykorzystują nowoczesne technologie i są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Czym różnią się poszczególne modele wiertarko-wkrętarek Milwaukee?

W naszym sklepie internetowym Bimex sprzedajemy elektronarzędzia do domu i firmy. Z tego powodu urządzenia marki Milwaukee z poniższej oferty sprostają oczekiwaniom zarówno majsterkowiczów, jak i specjalistów. To narzędzia mające szerokie zastosowanie, pełniące funkcję wkrętarki oraz wiertarki, które stanowią podstawowe wyposażenie m.in. serwisów samochodowych, zakładów przemysłowych i rzemieślniczych czy przydomowych warsztatów.

W asortymencie zabraliśmy wiele modeli, dzięki czemu z łatwością znajdziesz taki, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Różnią się one m.in. takimi parametrami technicznymi, jak:

  • napięcie zasilania – 18 V (modele M18, które dzięki dużej mocy idealnie nadają się do ciężkich prac), oraz 12 V (modele M12 przeznaczone do nieco mniej wymagających zadań),
  • maksymalny moment obrotowy,
  • zakres średnic obsługiwanych wierteł,
  • masa,
  • częstotliwość udarów (dotyczy modeli wiertarko-wkrętarek Milwaukee M18 wyposażonych w taką funkcję – ułatwia wiercenie w twardych materiałach).

Korzystając z wiertarko-wkrętarek Milwaukee szybciej wykonasz wiele prac serwisowych, remontowych i budowlanych!

To wysokiej klasy elektronarzędzia, które ułatwiają i przyspieszają wykonywanie wielu prac związanych ze wkręcaniem/wykręcaniem śrub i wkrętów czy nawiercaniem niewielkich otworów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wiertarko-wkrętarki do domu czy firmy, decydując się na sprzęt marki Milwaukee, zyskasz pewność satysfakcji z dokonanego zakupu. Już teraz zamów wybrane modele z serii M18 lub M12, a jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze, skontaktuj się z nami. W Bimex służymy fachowym wsparciem technicznym i dbamy o zadowolenie klientów, budując z nimi długofalowe relacje.

pixel