Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kotwy chemiczne

( ilość produktów: 6 )

Kotwy chemiczne - krótka charakterystyka 

Często bywa tak, że połączenie śrubowe lub nitowe okazuje się niewystarczające. W takich sytuacjach konieczne jest użycie środka wypełniającego, który dodatkowo zwiąże ze sobą materiały. Do takich zadań najlepiej wykorzystać wydajne kotwy chemiczne na bazie żywic, które trwale połącza materiały i będą stanowić świetne wypełnienie. Na naszej stronie bimex.pl oferujemy szeroki wybór kotew i innych preparatów chemicznych - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

Do czego służy kotwa chemiczna? 

Kotwy chemiczne służą do wykonywania mocowań w podłożach takich jak beton, a także cegła lub pustaki. Doskonale wypełniają powierzchnie i szczeliny a następnie dodatkowo spajają je ze sobą i trwale umacniają. Ciężko wyobrazić sobie więc współczesny plac budowy bez właściwej kotwy chemicznej. Do aplikacji potrzebny będzie nam pistolet - takie rozwiązanie umożliwia precyzyjną aplikację masy w docelowe miejsce. Kotwy chemiczne bazują na żywicach, które szybko się utwardzają i dzięki swoim właściwościom trwale łączą materiały o zróżnicowanej strukturze. 

Poznaj kotwy od marki Fischer! 

Polska marka Fischer to zdecydowany lider na rynku kotw chemicznych i systemów montażowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokiej jakości swoich produktów firma zyskała zaufanie klientów w całej Polsce i niektórych częściach Europy. Poznaj wydajne kotwy Fischer, szczególnie polecamy: Masa żywiczna Fischer FIS 300 T oraz kotwa chemiczna Fischer FIS VL 410 C. To i jeszcze więcej znajdziesz na naszej stronie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!   

 

pixel