Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki mimośrodowe

( ilość produktów: 15 )

Sklep internetowy Bimex od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju elektronarzędzi, które znajdą swoje zastosowanie w każdym warsztacie oraz garażu. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się szlifierki mimośrodowe. Zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów oraz najwyższej jakości podzespołów, dzięki czemu narzędzia mogą być eksploatowane przez długi czas.

Najwyższej jakości narzędzia w sam raz dla Ciebie!

Znajdujące się w ofercie naszej firmy szlifierki mimośrodowe służą przede wszystkim do obróbki drewna. Swoje zastosowanie znajdują także podczas zgrubnego szlifowania oraz zdzierania powłok malarskich. Tak szerokie zastosowanie narzędzi powoduje, że poszukując najwłaściwszego modelu do swoich potrzeb, warto od razu zainwestować w najwyższej jakości sprzęt, który będzie mógł być eksploatowany przez wiele lat. Właśnie takie są oferowane przez nas szlifierki mimośrodowe.

Wybrane modele oferowanych przez nas szlifierek pracują dzięki zastosowaniu specjalnego akumulatora. Brak kabli i przewodów powoduje, że możliwe jest prowadzenie prac nawet miejscach, w których brakuje dostępu do stałego źródła zasilania. Zapewnia to wysoki komfort prowadzonych czynności również w tych trudno dostępnych miejscach. Prezentowane przez nas szlifierki mimośrodowe odznaczają się bardzo łatwą i intuicyjną obsługą, co sprawia, że każda osoba poradzi sobie z właściwym użytkowaniem sprzętów.

Profesjonalne szlifierki – sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich szlifierek mimośrodowych dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dostosowanych do swoich potrzeb. Poszczególne modele różnią się prędkością obrotową, prędkością oscylacyjną, mimośrodowością, średnicą talerza szlifierskiego a także mocą. Tak zróżnicowana oferta sprawia, że każda osoba znajdzie najwłaściwsze rozwiązanie do swoich potrzeb.

W ofercie posiadamy zarówno szlifierki mimośrodowe akumulatorowe, jak i warianty sieciowe. Odznaczają się one wysoką wydajnością pracy, dzięki czemu mogą być eksploatowane nawet w profesjonalnych zakładach przemysłowych i produkcyjnych. Ich niewielka waga zapewnia komfort pracy. Urządzenia pracują stosunkowo cicho, za sprawą czego możliwe jest prowadzenie czynności w bardzo komfortowych warunkach dla pracownika i wszystkich innych osób znajdujących się w pobliżu.

Dostarczamy urządzenia znanych i renomowanych producentów, takich jak na przykład Bosch. Wybrane modele posiadają specjalnie opracowany system odsysania pyłu, zatem możliwe jest zachowanie maksymalnego porządku w miejscu pracy.

Zapoznaj się z naszą ofertą i już teraz sprawdź, co się w niej znajduje!

pixel