Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki proste

( ilość produktów: 4 )

Podstawowym wyposażeniem zarówno domowych majsterkowiczów, jak i profesjonalistów zajmujących się obróbką materiałów, są urządzenia do szlifowania. Do grupy tej zaliczają się szlifierki proste sieciowe oraz akumulatorowe, które zebraliśmy w poniższym asortymencie naszego sklepu internetowego Bimex. To elektryczne narzędzia przeznaczone przede wszystkim do wykonywania prac precyzyjnych, w tym wyrównywania powierzchni w trudnodostępnych miejscach. Zamów je u nas i zyskaj pełną gwarancję satysfakcji z ich funkcjonalności oraz jakości wykonania!

Elektryczna szlifierka prosta – jedno narzędzie i wiele zastosowań!

Zakup tego narzędzia to wyjątkowo opłacalna inwestycja, gdyż ułatwi Ci wykonywanie wielu precyzyjnych prac związanych z obróbką materiałów. Elektryczne szlifierki proste zarówno w wersji sieciowej, jak i akumulatorowej, mają szerokie zastosowanie m.in. w warsztatach stolarskich, ślusarskich, kamieniarskich i samochodowych. Wszystko to za sprawą możliwości zamontowania w nich różnych akcesoriów, w tym:

  • małych wierteł i tarcz do cięcia,
  • frezów,
  • kamieni szlifierskich,
  • szczotek,
  • pasków ściernych.

Dzięki temu szlifierki proste akumulatorowe oraz sieciowe wykorzystasz m.in. do wiercenia, szlifowania, polerowania, grawerowania czy frezowania. Zależnie od zastosowanych końcówek, można nimi obrabiać praktycznie każdy materiał, w tym drewno, metal, kamień i tworzywa sztuczne.

Poznaj najważniejsze zalety szlifierki prostej akumulatorowej i sieciowej

Wszechstronne zastosowanie to dopiero jedna z wielu zalet tego elektrycznego narzędzia. Fachowcy doceniają prostą szlifierkę elektryczną również za:

  • przystosowanie do obsługi jedną ręką – jest mała, lekka i ma ergonomiczną budowę,
  • możliwość obróbki materiałów w trudnodostępnych miejscach, np. w narożnikach,
  • ponadprzeciętną precyzję – można ciąć czy szlifować nawet bardzo małe powierzchnie.

Dodatkową zaletę mają akumulatorowe modele tych narzędzi sprzedawane przez nasz sklep internetowy Bimex. Brak przewodu sieciowego to pełna swoboda w zakresie manewrowania narzędziem i brak obaw o uszkodzenie kabla. Jednocześnie taka szlifierka prosta jest mobilna – można z niej korzystać wszędzie, nawet w miejscach pozbawionych dostępu do gniazdka elektrycznego.

Ponadprzeciętna wytrzymałość szlifierek prostych ze sklepu Bimex!

Jeśli zdecydujesz się zamówić elektryczną szlifierkę prostą w naszym sklepie, uzyskasz jeszcze jedną korzyść – pewność jej ponadprzeciętnej wytrzymałości. Dbając o pełne zadowolenie Klientów, sprzedajemy wyłącznie markowe elektronarzędzia sieciowe oraz akumulatorowe. To sprzęt najlepszych na świecie producentów, w tym Bosch czy Graphite, którzy dostarczają urządzenia zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach.

Postaw na profesjonalne szlifierki proste ze sklepu Bimex!

Ulepsz swój warsztat pracy wyposażając go w profesjonalne proste szlifierki elektryczne – zaufaj urządzeniom z oferty Bimex. Od wielu lat prowadzimy sklep z narzędziami i dbamy o to, aby trafiające do asortymentu produkty spełniały wyłącznie najwyższe standardy jakości. Tak też jest w przypadku tego akumulatorowego i sieciowego sprzętu do precyzyjnego szlifowania. Dzięki niemu zwiększysz swoje możliwości w zakresie obróbki różnych materiałów!

pixel