Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki Makita

( ilość produktów: 12 )

Pośród wielu marek elektronarzędzi, niektóre zdecydowanie wyróżniają się tym, że proponują sprzęt wytrzymały oraz solidny. Zalicza się nich Makita, która dostarcza jedne z najlepszych na świecie narzędzi elektrycznych dla specjalistów. Pośród nich jest mnóstwo szlifierek znajdujących się w poniższej ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy Bimex. Modele kątowe, taśmowe i inne w wersji akumulatorowej oraz sieciowej sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Zamawiając je u nas, zyskasz gwarancję bezpieczeństwa zakupu i dostęp do profesjonalnego wsparcia posprzedażowego – zapraszamy do współpracy!

Szlifierki elektryczne Makita – dlaczego są tak dobre?

Wysoka pozycja tego producenta w branży elektronarzędzi wynika m.in. z jego bogatej historii. Makita to japońska firma istniejąca na rynku od 1915 roku, która od początku specjalizowała się w wytwarzaniu narzędzi. Jednak renoma tej marki to efekt zarówno doświadczenia, jak i ciągłego skupiania się na potrzebach użytkowników szlifierek kątowych i innego sprzętu elektrycznego sieciowego oraz akumulatorowego w systemie CXT 12V , LXT 18V , LXT 36V , XGT 40V , 64V Ponieważ producent ten projektuje swoje elektronarzędzia z myślą o profesjonalnych zastosowaniach, do ich produkcji używa wyłącznie najwyższej jakości komponentów.

Szlifierki kątowe Makita wykorzystują wiele nowoczesnych technologii

Warto stawiać na te akumulatorowe i sieciowe narzędzia również z racji obecności w nich wielu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Elektryczne szlifierki kątowe Makita wyposażane są m.in. w takie systemy, jak:

  • Automatic Torque Drive – prędkość obrotowa jest płynnie dostosowywana do poziomu obciążenia urządzenia, co wydłuża jego żywotność i jednocześnie gwarantuje wysoką wydajność pracy,
  • Active Feedback Sensing – rozwiązanie poprawiające bezpieczeństwo operatora narzędzia (automatycznie się wyłącza w momencie wykrycia nagłego spadku obrotów spowodowanego np. zakleszczeniem tarczy),
  • Extreme Protection Technology – obniża podatność kluczowych podzespołów elektrycznej szlifierki kątowej na zanieczyszczenia oraz wilgoć.

Dlaczego warto wybrać szlifierkę kątową z regulacją obrotów?

Jedną z ważniejszych rzeczy, na którą zwraca uwagę wielu użytkowników elektrycznych szlifierek kątowych, jest możliwość regulacji ich prędkości obrotowej. Nasz sklep z narzędziami sprzedaje akumulatorowe i sieciowe modele marki Makita zarówno wyposażone w tę funkcję, jak i bez niej. Jeśli używasz tego sprzętu głównie do obróbki metalu, możesz wybrać jego wersję ze stałą szybkością obrotu. Możliwość jej regulowania przydaje się m.in. podczas cięcia tworzyw sztucznych, polerowania, szlifowania drewna itp. – niższa prędkość obrotowa to mniejsze ryzyko wytopienia materiału.

Kupuj szlifierki kątowe w sklepie Bimex – podstaw na współpracę z solidnym sprzedawcą elektronarzędzi!

Zależy nam na nawiązywaniu długofalowej współpracy z Klientami, dlatego dbamy o satysfakcję z zakupów dokonywanych w sklepie Bimex. Do asortymentu trafiają wyłącznie najlepsze sieciowe oraz akumulatorowe szlifierki kątowe Makita, dlatego kupując je, możesz czuć się bezpiecznie! Jako specjaliści z branży narzędzi elektrycznych sprzedajemy sprzęt, do którego sami mamy ogromne zaufanie. Zamów go już dziś, aby zwiększyć wydajność oraz precyzję obróbki różnych materiałów.

pixel