Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Radia i głośniki budowlane

( ilość produktów: 6 )

Radia budowlane - aby praca była przyjemna 

Każdy chyba przyzna, że praca w akompaniamencie dobrej muzyki mija zdecydowanie szybciej i przyjemniej. Nic więc dziwnego, że tak dużą popularnością cieszą się radia budowlane - solidne odbiorniki, które umilą czas pracy każdej ekipie budowlanej i remontowej. Jeżeli więc jesteś właściciele firmy budowlanej i chcesz zadbać o zdrowie psychiczne swoich pracowników lub po prostu lubisz słuchać radia podczas majsterkowania w przydomowym warsztacie - koniecznie musisz zaopatrzyć się w radio. Na stronie bimex.pl posiadamy szeroki wybór odbiorników radiowych - skorzystaj z oferty i ciesz się przyjemniejszą pracą już dzisiaj!

Dlaczego radio budowlane, a nie zwykłe radio? 

Oczywiście zasada działania radia budowlanego niczym nie różni się od tradycyjnego odbiornika FM. Należy jednak pamiętać, że warunki na placu budowy drastycznie różnią się od warunków panujących w domu - do czynienia mamy z niezliczoną ilością pyłów, a także możliwością poturbowania naszych urządzeń. Z tego względu wszystkie radia budowlane oprawione są w solidne obudowy oraz filtrację pyłów. Często odbiorniki te pełnią również funkcję rozdzielaczy, dzięki czemu możemy podłączyć do sieci więcej niż jedno elektronarzędzie.

Radio budowlane - jakie wybrać?

Kiedy zdecydujemy się na zakup, do głowy przychodzi nam myśl: jakie radio wybrać? Najlepiej sprawdzą się pozycje renomowanych producentów, np. radia budowlane Bosch Professional, które cechują się bardzo dobrą jakością dźwięku, solidnym wykonaniem i całym szeregiem innych funkcji. Nowoczesne radia budowlane posiadają porty USB, dzięki czemu w trakcie użytkowania możemy np. podładować swój telefon. Co więcej, wbudowane moduły Bluetooth, mp3 i inne umożliwiają odtwarzanie swoich ulubionych playlist i utworów! Poniżej przedstawiamy listę najczęściej kupowanych odbiorników radiowych 

Najczęściej kupowane radia budowlane:

pixel