Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piany montażowe, silikony, kleje, pokrycia dachowe

( ilość produktów: 18 )

Piany montażowe, silikony i kleje - skuteczna izolacja i uszczelnienie 

Piany montażowe, silikony i kleje to artykuły, których głównym zadaniem jest uszczelnianie i izolacja prześwitujących przestrzeni. To zdecydowanie podstawowy asortyment na każdym placu budowy i w ekipie remontowej. Na naszej stronie posiadamy szeroki wybór tych środków chemicznych - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

Piany montażowe - niezbędnik na każdej budowie! 

Pianki montażowe to najczęściej stosowane uszczelniacze na budowie. Dzięki łatwości aplikacji i silnym własnościom izolacyjnym doskonale sprawdzają się do uszczelniania wszelkiej maści prześwitów. Najczęściej jednak wykorzystuje się je przy montażu okien, po to by wyizolować szczeliny pomiędzy ramą okna a ścianą. Pianki montażowe to piany poliuretanowe, które są wynikiem reakcji gazu MDI, poliolu oraz alkoholo wielowodorotlenowego. Podczas reakcji z wodą zawartą w powietrzu powstaje mieszanka, która jest bardzo spójna wewnętrznie. Dzięki temu pianka po aplikacji (zwolnieniu spustu pistoletu) rozpręża się zwiększając swoją objętość i wypełniając całą szczelinę lub wolną przestrzeń. Po kilkunastu minutach utwardza się i zasycha. Na naszej stronie posiadamy szeroki wybór pian montażowych, szczególnie polecamy: Pianka montażowa pistoletowa Tytan Super Plus 750 ml.

Kleje - trwałe połączenie i wysoka wydajność 

Kleje to substancje chemiczne, które umożliwiają łączenie ze sobą dwóch powierzchni. Ich struktura pozwala na wiązanie ze sobą dwóch materiałów. Na rynku istnieje wiele różnych klejów, które przeznaczone są do nieco innych zastosowań - właściwości środków klejących determinuje ich skład. Bardzo często przewijają się substancje, które wykonane są na bazie żywic epoksydowych. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór klejów uniwersalnych, które doskonale sprawdzą się do wielu różnych zastosowań. Do najczęściej kupowanych pozycji należą: Klej uniwersalny epoksydowy Technicqll 2 x 20 mlklej uniwersalny do metalu, kamienia, betonu i drewna Mamut 290 ml oraz klej Poxilina 38ml/70 g

Silikony - wydajne uszczelnienie 

Silikony budowlane to środki chemiczne, które wykorzystywane są w wielu pracach budowlanych i remontowych. Ich precyzyjna aplikacja i praktycznie zerowy wzrost objętości przy utwardzaniu świetnie nadaje się do uszczelniania niewielkich szczelin. Bardzo często służą do izolacji łazienkowych i wielu innych prac wykonywanych zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynku. Silikony cechują się bardzo dobrą przyczepnością do zróżnicowanych podłoży (zarówno gładkich, jak i porowatych), dlatego skutecznie można izolować szczeliny pomiędzy materiałami takimi jak kamień, drewno, cegła, ceramika czy metal. Na naszej stronie posiadamy szeroki wybór profesjonalnych i wydajnych silikonów - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

pixel