Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasiona i nawozy

( ilość produktów: 5 )

Nasiona i nawozy - kompleksowa pielęgnacja kwiatów i murawy 

Utrzymanie kwiatów, trawnika i innych ogrodowych upraw w odpowiedniej kondycji może okazać się bardzo trudnym zadaniem. Mimo wielu starań, sama woda i zraszanie nie wystarczą - konieczne jest zastosowanie odpowiednich środków i stała pielęgnacja. Bez włożonego wysiłku i inwestycji trudno oczekiwać zadowalających efektów. Tutaj z pomocą przychodzą nawozy, które poprawią kondycję Twoich ogródkowych upraw. Na naszej stronie posiadamy szeroki wybór nawozów i nasion - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dzisiaj! 

Nawozy do trawy - trawnik niczym murawa stadionowa 

Marzysz o trawniku niczym murawa ze słynnego Camp Nou? To możliwe dzięki skutecznym i efektywnym nawozom do trawników. Oczywiście, sam nawóz to nie wszystko, aby utrzymać trawnik we właściwej kondycji bardzo ważne jest regularne koszenie, zraszanie (najlepiej w godzinach nocnych, za pomocą systemu zraszaczy) oraz wertykulacja. Jeżeli spełnisz wszystkie warunki i zadbasz o odpowiednie nawożenie, Twój trawnik może wyglądać jak piłkarska murawa! Szczególnie polecamy nawóz do trawy Florovit.  

Nawozy do warzyw i roślin 

Bardzo dużą popularnością cieszą się także środki do pielęgnacji roślin oraz nawozy do warzyw. Szczególnie polecamy to osobom, które pragną zadbać o swoje ogrodowe uprawy oraz osobom, które posiadają grządki na swojej działce ogrodowej. Warto zwracać uwagę na informacje, czy nawozy są naturalne, w takich przypadkach należy upatrywać się napisów "bio" na etykietach. Na naszej stronie bimex.pl oferujemy tylko najwyższej jakości, naturalne nawozy do upraw i roślin - nie czekaj i poznaj ofertę już dziś!

pixel