Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pilarki Bosch

( ilość produktów: 26 )

Cięcie metalu lub drewna to zadania, które wymagają korzystania z profesjonalnych narzędzi. Ułatwiają one bowiem pracę oraz sprawiają, że wykonywane czynności będą przebiegać w sprawny sposób. Tego typu urządzenia znajdziesz w naszym sklepie internetowym Bimex. Oferujemy wysokiej klasy elektryczne piły Bosch – od światowej klasy producenta elektronarzędzi. Dostępne są zarówno modele akumulatorowe, jak i przewodowe w wielu różnych wersjach, z których wszystkie cechują się solidną konstrukcją, ergonomią użytkowania oraz ponadprzeciętną wydajnością. Sprawdź ich możliwości!

Jakie są rodzaje pił marki Bosch?

Elektronarzędzia renomowanej marki są chętnie wybierane przez profesjonalistów, co jest najlepszym potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości. Zalicza się do nich elektryczne oraz akumulatorowe piły Bosch, które zależnie od przeznaczenia dostępne są w kilku wersjach. Najpopularniejsze z nich to modele:

 • łańcuchowe – wykorzystywane głównie do ścinania drzew czy cięcia grubych bali,
 • tarczowe stołowe , ukośnice , lub ręczne – stosowane podczas prac związanych z obróbką drewna i metalu
 • szablaste – idealne do cięcia metalowych profili oraz rur, drewna i gałęzi
 • teleskopowe – pilarki na regulowanym wysięgniku używane przez ogrodników do przycinania gałęzi.

Powyższe oraz wiele innych rodzajów pił akumulatorowych i przewodowych marki Bosch znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Cena elektrycznych narzędzi jest konkurencyjna, a jakość wykonania zawsze stoi na najwyższym poziomie!

Jakie są najważniejsze parametry techniczne pił?

Planując zakup narzędzia, warto zwrócić uwagę także na aspekty techniczne danego modelu. Pod tym kątem piły marki Bosch różnią się m.in.:

 • przeznaczeniem – typ materiałów, z którymi można pracować,
 • mocą silnika,
 • formą zasilania – akumulatorowe lub sieciowe,
 • głębokość, długość cięcia
 • Maksymalny wymiar montowanego narzędzia tnącego (tarcza, długość prowadnicy, długość brzeszczotu)
 • możliwościami w zakresie regulacji parametrów pracy (np. kąt czy głębokość cięcia),
 • wyposażeniem dodatkowym dołączanym do zestawu z urządzeniem.

Skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów

Prawidłowy dobór urządzenia do potrzeb jest kluczowy, aby praca była wydajna i dawała satysfakcjonujące efekty. Z tego powodu, planując zakup elektrycznej lub akumulatorowej piły Bosch, skorzystaj ze wsparcia specjalistów sklepu Bimex. Doradzą bowiem w wyborze zarówno pod względem rodzaju narzędzia, jak i jego parametrów technicznych. Składając zamówienie u nas, zyskasz pewność zainwestowania w sprzęt, który sprosta Twoim oczekiwaniom i będzie cechować się ponadprzeciętną niezawodnością. Zapraszamy do kontaktu!

pixel