Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosiarki i maszyny ogrodnicze

( ilość produktów: 254 )

Kosiarki i narzędzia ogrodnicze - zostań bohaterem w swoim ogrodzie 

Utrzymanie ogródka we właściwej kondycji wymaga odpowiednich narzędzi - to nie ulega wątpliwości. Zarówno trawnik jak i ogrodowa roślinność wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Ponadto, w tej kategorii znajdziesz wiele sprzętów do innych zastosowań, takich jak np. odśnieżarki na sezon zimowy lub  profesjonalne wiertnice (jak wiertnica glebowa Nac EAP52-295-T) i wiele innych ciekawych urządzeń. To wszystko i jeszcze więcej dostępne na naszej stronie bimex.pl - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

Glebogryzarki - utrzymaj właściwą kondycję gleby! 

Glebogryzarki to urządzenia, których głównym zadaniem jest utrzymywanie właściwej kondycji gleby. Glebogryzarki przekopują ziemię wbijając w nią obracające się ostrza (co potocznie można nazwać "gryzieniem" gleby") i tym samym, napowietrzają ją oraz spulchniają. Urządzenia te mogą zostać wykorzystane także do usuwania chwastów i przygotowaniem gleby pod aranżację trawnika. Szczególnie polecamy glebogryzarki marki Lider (np. Glebogryzarka Lider MRG200HL).

Dmuchawy do liści - po co mi dmuchawa?

Dmuchawy przydają się szczególnie w okresie jesiennym, kiedy to liście zalegają na chodnikach i w przejściach a ręczne zamiatanie ich trwałoby całe wieki. Większość tego typu urządzeń może zarówno dmuchać, jak i wciągać powietrze - przez to dmuchawy są uniwersalne i znalazły wiele zastosowań także w ogrodzie. Doskonale sprawdzą się do sprzątania świeżo skoszonej trawy, która zalega w narożnikach - dmuchawy świetnie współpracują także z podkaszarkami. Szczególnie polecamy dmuchawy japońskiej marki Makita

Kosiarki - równy trawnik to podstawa  

Zasady działania kosiarek chyba nie trzeba nikomu przedstawiać - stanowią one zdecydowanie najpopularniejszą grupę wśród narzędzi ogrodowych. Każdy, kto posiada swój ogródek z pewnością musi wyposażyć się w tego typu urządzenie. W naszej ofercie posiadamy zarówno kosiarki spalinowe jak i elektryczne (zasilane akumulatorowo oraz prądem z gniazdka). Szczególnie polecamy kosiarki niemieckiej firmy AL-KO, która jest jednym ze światowych liderów na rynku - w swoich modelach wykorzystuje amerykańskie silniki Briggs&Straton - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

Odśnieżarki i łopaty do śniegu - wydajne odśnieżanie  

Srogie zimy i obfite opady śniegu to przy obecnym klimacie mało prawdopodobne zjawiska, natomiast nigdy niewiadomo, czym Matka Natura nas zaskoczy - dlatego warto wyposażyć się w profesjonalną odśnieżarkę. Urządzenia te doskonale sprawdzą się do odśnieżania większych powierzchni - przed domem lub siedzibą firmy. Dla klientów indywidualnych i osób, które wolą standardowe i bardziej budżetowe rozwiązania - polecamy tradycyjne szypy i łopaty do śniegu. Szczególnie polecamy: Odśnieżarka spalinowa AL-KO Snowline 700 E 375.

Pilarki spalinowe i łuparki - doskonałe do drewna  

Potrzebujesz przyciąć gałęzie na drzewie? A może potrzebujesz, aby wyciąć całe drzewo i pociąć je na bloczki by rozłupać drewno do kominka? W każdym z tych przypadków pilarka spalinowa spisze się idealnie. Idąc dalej, łuparka pozwoli Tobie na wydajne rozłupywanie drewna, dzięki czemu szybko zapełnisz swoją drewutnię drewnem opałowym. Jeżeli myślisz więc o wydajnym cięciu drewna, koniecznie musisz zaopatrzyć się w pilarkę (w ofercie posiadamy zarówno spalinowe jak i elektryczne urządzenia).

Wertykulatory - dla dobrej kondycji trawnika! 

Dla utrzymania dobrej kondycji każdego trawnika niezbędny będzie zakup urządzenia jakim jest wertykulator. Te urządzenia przypominające kosiarki mają kolosalne znaczenie - napowietrzają glebę i jednocześnie filtrują trawę, usuwając przeszkody i umożliwiając jej szybki i swobodny wzrost. Wertykulatory to najczęściej urządzenia elektryczne lub spalinowe o kompaktowej budowie - nie zajmą wiele miejsca co jest dodatkowym atutem, dla którego warto się w nie zaopatrzyć. Szczególnie polecamy: wertykulator spalinowy AL-KO Combi 38 P Comfort.

Podkaszarki i kosy - potrzebne wszędzie tam, gdzie nie dotrze kosiarka  

Podkaszarki i kosy stanowią doskonałe uzupełnienie kosiarek - potrafią dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie może dotrzeć tradycyjna kosiarka. Najczęściej są to narożniki i brzegi w naszym ogrodzie - mocniejsze modele doskonale sprawdzą się także do wysokich, przydrożnych traw. W ofercie posiadamy zarówno spalinowe jak i elektryczne egzemplarze. Szczególnie polecamy kosy i podkaszarki marki NAC (np. kosa spalinowa NAC BP620-36-T).

Myjki ciśnieniowe - do mycia auta i nie tylko! 

Myjki ciśnieniowe to urządzenia, które doskonale sprawdzą się do usuwania zabrudzeń z różnych powierzchni. Powszechnie wykorzystywane są także do mycia samochodów - zapewniają wysokie ciśnienie a regulowane dysze pozwalają regulację intensywności strumienia. Szczególnie polecamy myjki ciśnieniowe niemieckiej marki Kärcher - światowego lidera na rynku myjek i urządzeń ciśnieniowych.

Narzędzia ręczne - wszystko do ogrodu 

To wszystkie narzędzia, które wykonują pracę bez zewnętrznego zasilania. Ich sprawność zależy tylko od Ciebie. Znajdziesz tutaj min. sekatory, siekiery i wiele innych, rozmaitych narzędzi. W naszej ofercie posiadamy sprzęt tylko od topowych i sprawdzonych producentów - dzięki temu masz pewność, że inwestujesz w sprzęt, który posłuży przez długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie bimex.pl!  

Akcesoria i osprzęt - wszystko czego potrzebujesz  

Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz do prawidłowego funkcjonowania narzędzi i elektronarzędzi ogrodowych. Skorzystaj z bogatej oferty akcesoriów i dedykowanego osprzętu. Szczególnie polecamy zapasowe łańcuchy do pilarek, filtry powietrza i wiele innych przydatnych elementów. To i wiele więcej dostępne jest na naszej stronie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

pixel