Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piły spalinowe

( ilość produktów: 8 )

Zajmując się wycinką drzew czy obróbką dużych elementów drewnianych, warto korzystać z profesjonalnych narzędzi. Do grupy tych podstawowych zaliczane są łańcuchowe piły spalinowe, których szeroki wybór znajdziesz w poniższej ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy. To markowy sprzęt zaprojektowany z myślą o wykonywaniu nim nawet bardzo ciężkich prac w trudnych warunkach. Wydajny, solidny i wyposażony w wiele rozwiązań zapewniających wysokich poziom bezpieczeństwa obsługi sprosta oczekiwaniom każdego użytkownika. Bimex sprzedaje narzędzia do domu, ogrodu i firmy, których cena jest konkurencyjna, a jakość stoi zawsze na najwyższym poziomie. Zamów je u nas, aby zrealizować każdy projekt – Ty masz pomysł, a my rozwiązania!

Łańcuchowe piły spalinowe – do jakich prac są polecane?

Choć są to narzędzia dla profesjonalistów, tak chętnie korzystają z nich również użytkownicy domowi. Spalinowa piła łańcuchowa w porównaniu do odpowiednika elektrycznego cechuje się przede wszystkim znacznie wyższą mocą. Ma także dłuższą prowadnicę łańcucha, dzięki czemu można nią przecinać nawet bardzo grube pnie.

Narzędzie to jest wykorzystywane przede wszystkim podczas realizacji takich prac, jak:

  • wycinka drzew,
  • przygotowywanie drewna na opał,
  • cięcie dużych elementów drewnianych potrzebnych np. do budowy konstrukcji szkieletowych.

Korzystanie ze spalinowej piły łańcuchowej przyspiesza wykonywanie wszystkich powyższych prac i ogranicza wysiłek, jaki trzeba w nie włożyć. Jednocześnie jest to urządzenie w pełni mobilne, przeznaczone do użytku zewnętrznego, które do działania wymaga jedynie kontrolowania poziomu paliwa w zbiorniku.  

Wybór łańcuchowej piły spalinowej – na co zwrócić uwagę?

Jednym z kluczowych parametrów technicznych tego narzędzia jest moc jego silnika spalinowego. Bezpośrednio przekłada się ona na możliwości piły łańcuchowej, dlatego należy dobierać ją pod kątem charakteru prac wykonywanych tym urządzeniem.

Oprócz tego zwróć uwagę na:

  • długość prowadnicy – dłuższe przeznaczone są przede wszystkim dla drwali, natomiast krótsze do drobnych prac w ogrodzie czy na działce,
  • orientacyjne zużycie paliwa oraz pojemność zbiornika,
  • maksymalną ilość obrotów na minutę,
  • poziom generowanego hałasu – może mieć znaczenie, jeśli z narzędzia chcesz korzystać na działce czy w ogrodzie (wpływa na uciążliwość pracy łańcuchową piłą spalinową dla sąsiadów),
  • łatwość oraz wygoda obsługi – np. automatyczny wyłącznik ssania czy ergonomiczny uchwyt zaprojektowany tak, aby ograniczać przenoszenie wibracji.

Zamów markową piłę łańcuchową z silnikiem spalinowym w sklepie Bimex i pracuj jak profesjonalista!

Niezależnie od tego, czy zawodowo zajmujesz się wycinką drzew lub obróbką drewna, czy robisz to na własne potrzeby, w naszej ofercie znajdziesz narzędzia spełniające Twoje oczekiwania. Sklep z narzędziami Bimex sprzedaje wyłącznie markowe piły łańcuchowe z silnikiem spalinowym, w tym od takich producentów, jak NAC czy Graphite. Są przystosowane do intensywnej eksploatacji, dzięki czemu sprawdzą się w każdych warunkach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne wsparcie w ich wyborze i nawiązać współpracę z doświadczonym sprzedawcą – budujemy dobrą atmosferę!

pixel