Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akumulatory i baterie do elektronarzędzi

( ilość produktów: 39 )

W ofercie naszej firmy znajdują się różnego rodzaju narzędzia i akcesoria, które mogą być wykorzystane do szerokiego zakresu prac. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi wiertarko-wkrętarki, frezarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki a także wyrzynarki. Wiele z tych sprzętów działa dzięki odpowiedniemu zasilaniu. Dlatego w ostatnim czasie propozycja naszego sklepu internetowego Bimex została wzbogacona również o akumulatory do elektronarzędzi. To właśnie dzięki tego typu akcesoriom możliwe stało się wyeliminowanie kabli i przewodów na rzecz zasilania bezprzewodowego.

Baterie do elektronarzędzi czy akumulatory?

Znajdujące się w ofercie Bimex baterie do elektronarzędzi są wysoce wytrzymałe, dzięki czemu mogą być intensywnie eksploatowane bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Sprzęty posiadają solidne zaczepy, które uniemożliwiają wypadnięcie akumulatora podczas pracy. Jest to gwarancją wysokiego komfortu prowadzonych działań.

W swojej ofercie posiadamy akumulatorki do elektronarzędzi, które są dostępne w kilku wariantach i konfiguracjach. Szeroki wybór sprawia, że każdy Klient bez problemu znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Poszczególne akcesoria pochodzą od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu odznaczają się wysoką jakością wykonania. W naszym asortymencie znajdują się baterie marek takich jak Bosch, Makita, Milwaukee, Graphite, a także Festool. Mnogość dostępnych modeli daje nam pewność, że każda osoba znajdzie najwłaściwsze rozwiązanie odpowiadające na indywidualne potrzeby.

W swojej walizce narzędziowej najlepiej mieć przygotowanych więcej akumulatorów niż teoretycznie jest to potrzebne. Dzięki temu możliwe będzie nieustanne prowadzenie prac, nawet w momencie, gdy niektóre baterie będą się ładowały. Zagwarantuje to zachowanie ciągłości pracy oraz wzrost wydajności prowadzonych działań.

Innowacyjne rozwiązania w akumulatorach do elektronarzędzi

Na uwagę zasługuje fakt, że wybrane modele akumulatorów do elektronarzędzi zostały wyposażone w technologię Bluetooth. Zapewnia ona dostęp do inteligentnych funkcji dodatkowych, takich jak szczegółowe wyświetlanie stanu naładowania baterii w aplikacji mobilnej. Oprócz tego możliwe jest skontrolowanie innych danych eksploatacyjnych, takich jak temperatura czy cykl ładowania. Możliwe jest również aktualizowanie oprogramowania.

Zaufaj profesjonalistom w branży narzędziowej

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego. Znajdujące się wśród naszych propozycji baterie są lekkie, dzięki czemu zapewniają komfort pracy z elektronarzędziem. Akumulatory charakteryzują się bardzo szybkim montażem, zajmującym zaledwie kilka sekund. Wszystkie dostępne w ofercie Bimex modele baterii do elektronarzędzi są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprzęty są odporne na wstrząsy, co zapewnia wydajną pracę w każdych warunkach.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zamów to, czego potrzebujesz!

pixel