Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klucze udarowe akumulatorowe

( ilość produktów: 25 )

Odkręcanie zapieczonych czy poważnie skorodowanych połączeń śrubowych często wymaga zastosowania profesjonalnych narzędzi. W poniższej ofercie nasz sklep internetowy proponuje przeznaczone do takich zadań akumulatorowe klucze udarowe . Są bardzo mocne i doskonale sprawdzają się zarówno w przydomowych warsztatach, jak i firmach. W porównaniu z odpowiednikami pneumatycznymi cechują się większą poręcznością oraz pełną mobilnością. Sprawdź już teraz, na jakiej zasadzie działają oraz na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru!

Używając klucza udarowego, odkręcisz każdą śrubę czy nakrętkę!

W porównaniu do klasycznej wkrętarki, w przypadku tego elektronarzędzia jego obracająca się głowica współpracuje z mechanizmem udarowym . Cyklicznie i bardzo mocno uderza on w przekładnię, powodując za każdym razem powstanie krótkotrwałego momentu skrętnego. Siła ta wraz z drganiami przenoszone są na połączenie śrubowe, co stopniowo prowadzi do jego luzowania. Dzięki temu akumulatorowy klucz udarowy ułatwia odkręcanie zapieczonych śrub i nakrętek. Jednocześnie stosowanie go ogranicza ryzyko uszkodzenia gwintu, w tym jego zerwania.

Parametry techniczne akumulatorowych kluczy udarowych, które wpływają na ich możliwości

Dostępne w naszej ofercie mocne udarowe klucze akumulatorowe cechują się zróżnicowanymi parametrami technicznymi. Najważniejsze z nich, które mają bezpośredni wpływ na możliwości wykorzystania tego sprzętu, to:

  • maksymalna liczba udarów oraz prędkość obrotowa głowicy,
  • wartość momentu zrywającego (Nm),
  • napięcie zasilania akumulatora,
  • maksymalna obsługiwana wielkość śruby,
  • typ uchwytu narzędziowego (1/4, 1/2 lub 3/4 cala).

W naszej ofercie dostępne są zarówno narzędzia idealne do użytku domowego, jak i wyjątkowo mocne klucze udarowe akumulatorowe przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów. Wszystkie z nich pochodzą od znanych marek, cechują się solidną konstrukcją oraz ponadprzeciętną żywotnością. Stale aktualizujemy asortyment, wprowadzając do niego nowe modele elektronarzędzi, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania sklepu.

Mając mocny klucz udarowy, oszczędzasz czas przy rozkręcaniu różnych konstrukcji i maszyn!

Przekonaj się już dziś, że korzystając z mocnego akumulatorowego klucza udarowego z asortymentu sklepu Bimex, ułatwisz i przyspieszysz sobie każdą pracę związaną z rozkręcaniem zapieczonych połączeń śrubowych. Jako doświadczony sklep z narzędziami gwarantujemy pełną satysfakcję z użytkowania sprzętu dostępnego w asortymencie. Jednocześnie stale ulepszamy proces sprzedaży, zapewniając bezpieczeństwo transakcji i ekspresową wysyłkę!

pixel