Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klucze udarowe Bosch

( ilość produktów: 9 )

Narzędzia są podstawowym wyposażeniem warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych, ale znajdują zastosowanie również w branży budowlano-remontowej. Dostępne w naszym asortymencie elektryczne klucze udarowe Bosch , sprostają oczekiwaniom zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów. W sklepie internetowym Bimex oferujemy wiele modeli w wersjach akumulatorowych oraz sieciowych, które spełniają najwyższe standardy jakości. Dzięki dużej mocy i solidnej konstrukcji ułatwiają odkręcanie nawet bardzo zapieczonych czy zardzewiałych śrub. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze elektronarzędzi i zamów odpowiedni model!

Czym są klucze udarowe?

Urządzenia te, choć wyglądają „skromnie”, skrywają w sobie ogromną moc, dzięki której są w stanie odkręcić nawet najbardziej oporne, zapieczone połączenie śrubowe. Akumulatorowe klucze udarowe Bosch, cechują się równie wysoką wydajnością, jak ich elektryczne, przewodowe odpowiedniki. Swoją doskonałą skuteczność działania zawdzięczają funkcji udaru. Znajdujący się w nich mechanizm rytmicznie uderza w obracającą się głowicę. Towarzyszy temu powstawanie krótkotrwałego, lecz zarazem systematycznego momentu skręcającego, który luzuje nakrętkę lub śrubę, umożliwiając jej wykręcenie.

W efekcie udarowy klucz akumulatorowy lub przewodowy ułatwia wykonywanie wielu prac związanych np. z naprawami samochodów czy rozmontowywaniem konstrukcji stalowych. Co istotne, elektryczne narzędzia marki Bosch ograniczają ryzyko ukręcenia się połączenia śrubowego, co często powoduje poważne komplikacje.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu klucza udarowego?

W poszukiwaniu idealnego, dopasowanego do potrzeb klucza udarowego marki Bosch, zwróć uwagę na kilka parametrów technicznych. Istotne cechy elektrycznych narzędzi to:

  • maksymalny moment obrotowy dokręcania oraz zrywania połączeń śrubowych,

  • ilość możliwych do wyboru poziomów mocy,

  • pojemność baterii w przypadku modeli akumulatorowych (jeśli jest dołączona do zestawu),

  • rozmiar uchwytu na nasadki (1/2 lub 3/4 cala),

  • możliwość zamontowania końcówki wkrętakowej 1/4" (dotyczy kluczy udarowych GDX).

Wysokiej jakości klucze udarowe marki Bosch w sklepie Bimex

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wyłącznie profesjonalne, wysokiej klasy klucze udarowe Bosch. Są one solidne i wydajne oraz objęte długą gwarancją. Co więcej, ich cena jest bardzo atrakcyjna. Zachęcamy do zakupów oraz skorzystania ze wsparcia technicznego – doradzimy w wyborze elektrycznego narzędzia akumulatorowego lub przewodowego. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów z branży!

pixel