Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiertarko-wkrętarki udarowe akumulatorowe i elektryczne

( ilość produktów: 21 )

Przedmiotem naszej działalności jest dostarczanie różnego rodzaju elektronarzędzi, które mogą być użytkowane w bardzo wielu obszarach oraz podczas prowadzenia rozmaitych prac. Oferujemy wkrętarki z udarem, które pochodzą od znanych i renomowanych producentów, co sprawia, że charakteryzują się znakomitą jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Dzięki temu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najwyższa jakość wykonania elektronarzędzi

Znajdujące się w ofercie naszej firmy wkrętarki udarowe zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów oraz najwyższej jakości podzespołów. Za sprawą tego urządzenia mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Wybrane modele posiadają specjalną regulację, która umożliwia dostosowanie mocy pracy do potrzeb danej czynności. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Oferowane przez nas wkrętarki z udarem znajdą zastosowanie przy cięższych pracach, np. takich, podczas których konieczne jest wykonanie otworów w twardych materiałach. Urządzenia tego typu są najczęściej wykorzystywane do wiercenia w ścianach, betonach przemysłowych czy też podczas innych, równie wymagających zadań. Wkrętarki udarowe charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, co powoduje, że każda poradzi sobie z właściwym użytkowaniem narzędzi.

Najwyższa jakość wykonania narzędzi

Dostarczane przez nas wkrętarki udarowe posiadają miękką i odpowiednio wyprofilowaną rękojeść, dzięki której prowadzone realizacje mogą być wykonywane w komfortowy i wysoce precyzyjny sposób. Narzędzia pracują dzięki zastosowaniu wydajnego akumulatora z funkcją szybkiego ładowania. Dzięki wymiennej baterii, prace mogą być prowadzone właściwie w dowolnym miejscu, nawet tam, gdzie brakuje dostępu do sieci energetycznej. Brak przewodów powoduje, że czynności są prowadzone w bardzo wygodny sposób, również w tych trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, że urządzenia pracują cicho, zapewniając maksymalny komfort zarówno użytkownikowi, jak i osobom znajdującym się w pobliżu.

Szeroka oferta elektronarzędzi

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami wiertarek z udarem, znajdującymi się w ofercie naszego sklepu, a także do dobrania najodpowiedniejszych rozwiązań do swoich potrzeb. W Bimex posiadamy urządzenia pochodzące od znanych i renomowanych producentów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów – zarówno pod względem jakości wykonania, jak i funkcjonalności. Ich prosta oraz intuicyjna obsługa sprawia, że każda osoba bez problemu poradzi sobie z właściwym użytkowaniem sprzętu. Wybrane modele posiadają dodatkową rączkę, która zapewnia pewniejszy chwyt i stabilizację podczas wiercenia.

Zachęcamy do zakupu!

pixel