Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narzędzia pozostałe

( ilość produktów: 4 )

Narzędzia pozostałe - wyposaż swój warsztat! 

W tej kategorii znajdziesz wiele narzędzi, które z pewnością przydadzą się w każdym warsztacie samochodowym, ale także w przydomowym garażu. Jeżeli lubisz majsterkować, tuningować lub po prostu pasjonujesz się w mechanice samochodowej to z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór narzędzi, które pochodzą tylko od sprawdzonych producentów - dzięki temu masz pewność, że zakupiony sprzęt posłuży przez długie lata. To wszystko i jeszcze więcej dostępne na naszej stronie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

Kompleksowa wymiana oleju

Olej stanowi integralną część każdego silnika - bez niego szybko doszłoby do zatarcia a nasz samochód musiałby nieco dłużej zagościć w serwisie. Żeby zadbać o dobrą kondycję jednostki napędowej zaleca się, aby w miarę regularnie dokonywać wymian. Oczywiście, bez odpowiedniego sprzętu jest to bardzo uciążliwe. Na naszej stronie znajdziesz produkty takie jak miski olejowe (np. miska do wymiany oleju Geko 8l) i wiele innych! 

Wymiana i konserwacja hamulców 

Hamulce w samochodzie to jedne z najważniejszych elementów. Bez nich bezpieczna jazda byłaby praktycznie niemożliwa. Sprawny układ hamulcowy to sprawa obligatoryjna. Aby odpowiednio o niego zadbać i konserwować potrzebne będą odpowiednie sprzęty. Należą do nich min. zestaw do odpowietrzania hamulców i wymiany płynu Geko oraz zestaw do wyciskania tłoczków hamulcowych Geko (18 elementów). To wszystko i jeszcze więcej dostępne na naszej stronie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

pixel