Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Elektryka

( ilość produktów: 90 )

Elektryka - wszystko do domu i ogrodu 

Urządzenia elektryczne to bardzo szeroka grupa - w tym dziale znajdziesz sprzęty do domu i ogrodu takie jak lampki, żarówki i wiatraki, a także wiele innych produktów. To wszystko i jeszcze więcej dostępne na naszej stronie bimex.pl - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!   

Lampy led - jeszcze większa oszczędność! 

Lampki led zdecydowanie wyparły tradycyjne żarówki - są dużo bardziej energooszczędne i nie nagrzewają się tak jak ich poprzedniki. W żarówkach duża część energii zużywana jest właśnie na emisję ciepła - w ledowych odpowiednikach problem ten został zażegnany. Wszystko ze względu na ich budowę - lampy led to właściwie diody elektroluminescencyjne, które (w skrócie) nadwyżkę energii przekształcają w światło widzialne. Zdecydowana większość z nich zasilana jest akumulatorowo, dzięki czemu są bardzo mobilne i chętnie wykorzystywane na placach budowy i przez ekipy remontowe. Szczególnie polecamy: Lampa kontrolna LED Festool STL 450-Set ze statywem i adapterem 202911.

Przedłużacze - jeszcze większe możliwości!

Przedłużacze to niezwykle praktyczne urządzenia, bez których praca na budowie lub placu remontowym byłaby niemożliwa. Urządzenia sieciowe wymagają stałego podłączenia do prądu, a ilość gniazdek (szczególnie na placach budowy) jest mocno ograniczona. Tutaj z pomocą przychodzą przedłużacze oraz trójniki/czwórniki itd, które umożliwiają podłączenie kilku elektronarzędzi i urządzeń jednocześnie! Przedłużacze to także (jak nazwa wskazuje) dodatkowe wydłużenie przewodu zasilającego i jeszcze większe możliwości! Do najczęściej kupowanych produktów należy: przedłużacz bębnowy KEL PB-PRO/S/30M/3X,15/H05RR-F z przewodem o długości 30 m

Lampy warsztatowe i latarki - skuteczne oświetlenie miejsca pracy 

Lampy warsztatowe i latarki to urządzenia, które doskonale sprawdzą się w słabo oświetlonych miejscach (np. podczas prac na poddaszu). Dostarczają niezbędne światło i są poręczne - to największa zaleta latarek. Doskonale sprawdzą się także poza warsztatem - wiele osób montuje je na tzw. czołówkach i wykorzystuje je w górskich wędrówkach. Latarka czołowa świetnie sprawdzi się także podczas prac remontowych, kiedy dwie ręce mamy zajęte a praca wymaga dobrego oświetlenia. Szczególnie polecamy: Latarka czołowa akumulatorowa Neo Tools CREE XHP50.2latarka z regulacją wiązki światła Milwaukee L4 TMLED-301 oraz lampa warsztatowa akumulatorowa Neo Tools 99-041.  

Wentylacja i klimatyzacja - doskonała na cieplejsze dni 

Podczas letnich dni w zamkniętych pomieszczeniach robi się naprawdę upalnie - w tym celu warto zadbać o dobry przewiew powietrza, który dodatkowo może przynieść nieco ochłody. W tym celu stosuje się wentylatory - w naszej ofercie znajdują się zarówno stacjonarne egzemplarze, jak i nieco mniejsze, wentylatory stołowe. Do najcześciej kupowanych produktów należą: wentylator podłogowy Neo Tools 90-010 oraz wentylator akumulatorowo-sieciowy Graphite Energy+ 58G080.

Żarówki i elektryka 

Przepaliła Ci się żarówka? Nic nie szkodzi, na naszej stronie posiadamy szeroki wybór nowoczesnych żarówek LED w wielu rozmiarach. Żarówki LED są o wiele bardziej energooszczędne od tradycyjnych, co znacząco odbija się na późniejszych rachunkach. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz na naszej stronie bimex.pl - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

pixel