Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki do drewna

( ilość produktów: 13 )

Podczas pracy z materiałami drewnianymi oraz drewnopochodnymi praktycznie zawsze zachodzi potrzeba ich szlifowania. Przeznaczone do tego zadania urządzenia sprzedaje nasz sklep internetowy Bimex. Oferujemy najwyższej klasy elektryczne szlifierki do drewna w wersji akumulatorowej oraz sieciowej. Wyróżniają się zarówno doskonałą jakością wykonania, jak i wygodą oraz wysokim bezpieczeństwem użytkowania. Zamów wybrane modele, aby przekonać się, ile korzyści przynosi stosowanie profesjonalnych narzędzi od dobrych producentów. Kupując je, inwestujesz w wyższą jakość efektów obróbki materiałów drewnianych oraz skrócenie czasu jej wykonywania!

Wybierz typ szlifierki do drewna pod kątem swoich potrzeb

Poszukując elektronarzędzia stolarskiego idealnie dopasowanego do potrzeb, zacznij od wyboru jego typu. Sieciowe oraz akumulatorowe szlifierki do drewna występują w kilku wersjach. Nasza firma Bimex sprzedaje m.in. modele:

oscylacyjne – służą przede wszystkim do szlifowania w trudnodostępnych miejscach (papier ścierny montuje się na specjalnej stopie o różnych kształtach, np. okrągła czy w formie delty),  
mimośrodowe – przeznaczone wyłącznie do montażu okrągłych krążków do szlifowania, są dużo szybsze od modeli oscylacyjnych,
taśmowe – stopa wprawia w ruch obrotowy założoną na nią taśmę ścierną (narzędzia te wykorzystuje się do obróbki elementów o dużej powierzchni).

Z drewnem można pracować również elektryczną szlifierką kątową w wersji akumulatorowej lub sieciowej. Na rynku dostępne są przeznaczone do niej akcesoria stolarskie, np. tarcze listkowe.

Jakie znaczenie ma moc elektrycznej szlifierki do drewna?

Przeglądając ofertę przygotowaną przez nasz sklep z narzędziami, zauważysz, że poszczególne elektryczne szlifierki do drewna różnią się zarówno typem, jak i mocą. Jest to bardzo istotny parametr tych akumulatorowych oraz sieciowych urządzeń. Ma on bezpośredni wpływ zarówno na szybkość obróbki, jak i możliwości wykorzystania elektronarzędzia.

Najniższą moc mają modele oscylacyjne, co wynika z faktu, że są one przeznaczone głównie do wykonywania czynności wymagających precyzji. Wykorzystuje się je do wyrównywania powierzchni w zakamarkach, wykańczania krawędzi i ogólnie do obrabiania niewielkich elementów z drewna. Z kolei zdecydowanie największą mocą będzie się cechować taśmowa szlifierka elektryczna sieciowa i akumulatorowa. Napędza długi oraz szeroki pas z papieru ściernego, którym można w krótkim czasie wyszlifować bardzo dużą powierzchnię.

Tylko w sklepie Bimex znajdziesz wyłącznie najlepsze szlifierki do warsztatu stolarskiego!

Warto skorzystać z naszej oferty, gdyż przykładamy szczególną wagę do profesjonalnej obsługi Klienta i pełnego jego zadowolenia z zakupów. Każda elektryczna szlifierka do drewna znajdująca się w asortymencie sklepu Bimex to urządzenie, do którego mamy ogromne zaufanie, dlatego zachęcamy do składania zamówień. Stawiamy wyłącznie na akumulatorowe i sieciowe elektronarzędzia Bosch, NAC, Festool i innych marek znanych z wysokiej jakości produktów. Jest to więc sprzęt, który pozwoli Ci rozwijać warsztat bez względu na to, czy wykorzystujesz go do majsterkowania w domu, czy świadczenia profesjonalnych usług stolarskich.

pixel