Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wkrętarki Bosch

( ilość produktów: 29 )

Szukając profesjonalnych elektronarzędzi do warsztatu czy prowadzenia prac remontowo-budowlanych, zapoznaj się z asortymentem naszej firmy. Sklep internetowy Bimex to miejsce, w którym znajdziesz najlepsze na rynku wkrętarki Bosch. Sprzedajemy wiele akumulatorowych oraz sieciowych modeli, cechujących się wysoką jakością wykonania, poręcznością oraz ponadprzeciętną wydajnością. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać fachowe wsparcie w wyborze i poznać cechy poszczególnych elektronarzędzi!

Do jakich prac można używać wkrętarek?

Klasyczne urządzenia tego typu produkowane przez firmę Bosch, to akumulatorowe lub sieciowe wkrętarki , które jednocześnie mogą pełnić funkcję wiertarki. Po umieszczeniu w uchwycie specjalnych bitów ułatwiają i przyspieszają wkręcanie lub odkręcanie śrub. Z kolei po zamocowaniu wiertła pozwalają na sprawne wykonywanie otworów w różnych materiałach. Są także kompatybilne ze szczotkami, dzięki czemu nadają się do usuwania korozji czy starych powłok malarskich.

Alternatywą dla powyższych urządzeń marki Bosch wkrętarki precyzyjne. To niezwykle poręczne elektronarzędzia, które cechują się znacznie niższą wagą i bardziej kompaktową formą w stosunku do klasycznych odpowiedników. W wersji akumulatorowej (wbudowana bateria 3,6 V) lub sieciowej są przeznaczone wyłącznie do wkręcania/wykręcania śrub oraz drobnej obróbki różnych powierzchni (szlifowanie i cięcie).

Wkrętarki Bosch – akumulatorowe czy sieciowe?

Wybór sposobu zasilania elektronarzędzia uzależniony jest wyłącznie od indywidualnych potrzeb użytkownika. Akumulatorowe wkrętarki Bosch są mobilne i można z nich korzystać w każdym miejscu, nawet bez dostępu do prądu. Jednak z racji podłączania do nich baterii, są nieco cięższe od modeli sieciowych i muszą być regularnie ładowane.

Z kolei urządzenia przewodowe często posiadają większą moc, lecz wymagają stałego podłączenia do zewnętrznego zasilania, co ogranicza możliwości ich użytkowania. Jednocześnie obecność kabla, który potrafi się plątać, może czasem utrudniać pracę.

Profesjonalne wkrętarki marki Bosch

Już dziś skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego i zamów akumulatorowe lub sieciowe wkrętarki Bosch. Dostępne urządzenia doskonale sprawdzą się w przypadku intensywnej eksploatacji, gdyż słyną one z ponadprzeciętnej żywotności oraz wydajności. Jednocześnie ich cena jest atrakcyjna. Zapewniamy ekspresową realizację zamówień. Ponadto na wiele modeli producent udziela dodatkowej gwarancji, po zarejestrowaniu sprzętu na dedykowanej stronie.

Zapraszamy więc do zakupów oraz kontaktu – służymy profesjonalnym wsparciem technicznym w wyborze elektronarzędzi!

pixel