Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Środki do czyszczenia i pielęgnacji

( ilość produktów: 7 )

Artykuły do czyszczenia i pielęgnacji - utrzymaj czystość w Twoim domu!

Utrzymanie czystości w domu czy na działce oprócz poświęconego czasu wymaga także odpowiednich narzędzi i preparatów. W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz aby utrzymać czystość w domu jednorodzinnym, mieszkaniu lub biurze. W tym dziale znajdziesz wydajne mopy parowe, profesjonalne preparaty i środki czyszczące a także zwykłe worki i kosze na śmieci. To wszystko i jeszcze więcej dostępne na naszej stronie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!  

Mopy - wydajne czyszczenie podłóg 

Mopy (parowe lub parownice) to narzędzia, które jest bardzo praktycznym sprzętem domowym oferującym wiele możliwości i mnogość zastosowań. Parownice doskonale sprawdzą się do czyszczenia podłóg, ale także żaluzji, mebli, tapicerki w samochodzie, kabiny prysznicowej oraz piekarnika. Jak widać, parownice to wydajne i przede wszystkim uniwersalne urządzenia, dzięki którym skutecznie wyeliminujesz zalegający brud i dotrzesz w trudno dostępne zakamarki. Wydajna parownica (mop parowy) to inwestycja w czystość Twojego domu lub mieszkania. Na naszej stronie posiadamy profesjonalne parownice od renomowanej niemieckiej marki Kärcher, która jest światowym liderem na rynku środków czystości. Szczególnie polecamy: Parownica Kärcher SC 2 EU Easyfix oraz parownica do czyszczenia o mocy 1500 W Kärcher SC1. To i wiele więcej dostępne jest na naszej stronie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

Profesjonalne środki czyszczące do Twojego domu! 

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne środki czyszczące, które umożliwią kompleksowe czyszczenie i eliminacje zabrudzeń. Na naszej stronie oferujemy tylko sprawdzone preparaty od topowych producentów - dzięki temu mamy pewność, że dostarczane produkty są zgodne z europejskimi normami jakości i bezpieczeństwa. W ofercie posiadamy uniwersalne środki do czyszczenia podłóg (Środek czyszczący do podłóg Kärcher CA 50 C 1l), środki do szkła i mebli (np. Płyn do mebli i podłóg Kärcher CA 30 C, środek do czyszczenia szkła Kärcher CA 40 R) oraz wiele innych środków i preparatów chemicznych. Nie czekaj i wyposaż się w profesjonalne środki czyszczące do Twojego domu już dziś!

Worki na śmieci i kosze - utrzymaj porządek w domu i ogrodzie

Utrzymanie czystości i składowanie odpadów wymaga odpowiedniego do tego miejsca. Tutaj świetnie sprawdzą się ekologiczne worki na śmieci, które dodatkowo są bardzo wytrzymałe i elastyczne. Na naszej stronie posiadamy szeroki wybór worków na śmieci w różnych rozmiarach i wariantach. Do utrzymania czystości w ogrodzie warto zaopatrzyć się w kosz ogrodowy. Szczególnie warto przyjrzeć się propozycji od rodzimej firmy Cellfast: Kosz ogrodowy składany na liście i trawę Cellfast o pojemności 172 l. To wszystko i jeszcze więcej dostępne na naszej stronie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

pixel