Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piły akumulatorowe

( ilość produktów: 42 )

W zakładach rzemieślniczych, warsztatach, na budowie czy podczas wykonywania czynności monterskich często realizuje się prace związane z cięciem elementów. Dotyczy to również domowych majsterkowiczów, którzy na własne potrzeby zajmują się obróbką drewna, metalu i innych materiałów. Do wykonywania tych zadań służą m.in. piły akumulatorowe, które w wielu różnych wersjach sprzedaje nasz sklep z narzędziami. Warto zamawiać je u nas, gdyż w Bimex budujemy dobrą atmosferę, oferując klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji i sprzedając elektronarzędzia spełniające rygorystyczne normy jakości. Kup wybrane już dziś, aby poprawić precyzję cięcia różnych materiałów oraz ułatwić sobie wykonywanie tych prac.

Rodzaje pił akumulatorowych dostępnych w sklepie Bimex

Szykując się do zakupu takiego elektronarzędzia, przede wszystkim należy odpowiednio dobrać jego typ do rodzaju wykonywanych prac w firmie czy przydomowym warsztacie. W asortymencie naszego sklepu Bimex dostępne są zarówno akumulatorowe piły do drewna, jak i służące do cięcia wielu innych materiałów.

Sprzedajemy m.in. modele:

  • łańcuchowe – używane głównie przy pracach ogrodowych związanych ze ścinaniem gałęzi czy mniejszych drzew oraz przygotowywaniem opału do kominka,
  • do przycinania żywopłotów,
  • szablaste – wyposażone w uchwyt na brzeszczoty służą do precyzyjnego cięcia różnych materiałów,
  • tarczowe – wykorzystują wymienne tarcze i są idealne do przecinania większych elementów drewnianych, metalowych czy betonowych.

Poszczególne typy powyższych pił akumulatorowych do drewna i innych materiałów różnią się oczywiście parametrami technicznymi. Jeśli potrzebujesz pomocy w ich wyborze skontaktuj się z doradcą sklepu Bimex – służymy profesjonalnym wsparciem technicznym.

Dlaczego warto używać pił akumulatorowych?

Wybór tych elektronarzędzi jest godny polecenia przede wszystkim tym osobom, które często będą z nich korzystać w terenie. Piły te mają zasilanie akumulatorowe, można zabrać je ze sobą wszędzie i używać nawet w miejscach, gdzie brak jest możliwości podłączenia się do gniazda elektrycznego. W efekcie doskonale sprawdzają się m.in. na budowie, podczas wykonywania prac remontowych i monterskich czy cięcia drewna na działce.

Ważną zaletą jest również brak kabla, którego obecność często zmusza do stosowania różnych przedłużaczy, a do tego stwarza zagrożenie wypadku. Cena tych urządzeń jest przy tym przystępna, a funkcjonalność oraz wydajność porównywalna z modelami sieciowymi.

Korzystając z profesjonalnych pił akumulatorowych ze sklepu Bimex zrealizujesz każdy projekt!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tych narzędzi do cięcia drewna, metalu czy innych materiałów, w naszej ofercie znajdziesz odpowiedni sprzęt – Ty masz pomysł, a my rozwiązanie! Sklep internetowy Bimex to zarówno miejsce, w którym kupisz profesjonalne piły akumulatorowe najwyższej jakości, jak i solidny partner otwarty na długofalową współpracę. Budujemy dobre relacje z Klientami, odpowiadając na ich potrzeby oraz oferując bezpieczeństwo transakcji i najwyższą jakość obsługi – zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień.

pixel