Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do elektronarzędzi

( ilość produktów: 367 )

Akcesoria do elektronarzędzi - wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu!

Akcesoria do elektronarzędzi to szeroka grupa produktowa, w której znajdziesz niezbędny osprzęt, a także wiele praktycznych akcesoriów. To dosłownie wszystko czego szukasz w jednym miejscu - niezależnie od tego, czy potrzebujesz akcesoriów do kosiarek i podkaszarek czy prowadnic do pilarek. Na naszej stronie oferujemy osprzęt i akcesoria tylko od sprawdzonych producentów - dzięki temu masz pewność, że zakupione towary spełnią Twoje oczekiwania i normy jakościowe. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - nie czekaj i wyposaż się w akcesoria do elektronarzędzi już dziś! 

Akcesoria do elektronarzędzi ogrodowych

Elektronarzędzia ogrodowe to jedna z najczęściej kupowanych grup narzędziowych - szczególnie przez użytkowników indywidualnych. Nie każdy lubi majsterkować i poza wiertarko-wkrętarką nie potrzebuje więcej narzędzi do majsterkowania. Inaczej sprawa wygląda natomiast przy urządzeniach do ogrodu - każdy, kto posiada własny ogródek lub działkę, czy chce czy nie, musi ją kosić i odpowiednio o nią dbać. No chyba, że zamiast ogrodu przed domem chce mieć dzikie pole. Oczywiście mowa tu o kosiarkach, kosach spalinowych i wertykulatorach, które wprost idealnie sprawdzą się do pielęgnacji trawnika. Najczęściej w tych sprzętach wymiany wymagają elementy, które mają bezpośredni kontakt z trawnikiem lub bujną roślinnością. Dlatego znajdziesz tutaj wiele artykułów takich jak żyłki tnące do podkaszarek, głowice żyłkowe, noże do kosiarek i wiele, wiele innych akcesoriów i niezbędnego osprzętu. Warto zapoznać się z ofertą akcesoriów ogrodowych marki Cellfast - polskiego producenta, który oferuje wysokiej jakości produkty. Szczególnie polecamy: żyłka tnąca do podkaszarek Cellfast 35-001. To wszystko i jeszcze więcej dostępne na naszej stronie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

Akumulatorki i ładowarki - zapewnij sobie dłuższą pracę

Zdecydowania część elektronarzędzi na rynku to urządzenia akumulatorowe - kolosalna część z nich sprzedawana jest również jako 'body'. Co to właściwie oznacza? Oznacza to tyle, że urządzenia te sprzedawane są bez zasilania. Więc aby je uruchomić, samemu należy zaopatrzyć się w akumulator i ładowarkę do niego. Dodatkowy akumulator to także większy komfort i dłuższy czas pracy - w przypadku, gdy dysponujemy tylko jedną baterią istnieje ryzyko, że nasze urządzenie niespodziewanie przerwie pracę, a praca zakończy się przedwcześnie. Aby temu zapobiec należy zaopatrzyć się w zapasowe akumulatory, które przyjdą nam z pomocą na wypadek niespodziewanego odłączenia zasilania. Zdecydowana większość akumulatorów na rynku to ogniwa litowo-jonowe. Ich niewłaściwe eksploatowanie może przyczynić się do spadku ich pojemności - oznacza to także, że w różnych warunkach atmosferycznych (np. podczas dużego chłodu) ich wydajność drastycznie spadnie. Należy mieć to na uwadze, szczególnie przed zakupem narzędzi akumulatorowych. Na naszej stronie oferujemy akumulatory tylko od sprawdzonych producentów - dzięki temu masz gwarancję, że zakupiony sprzęt będzie bezpieczny i wydajny. Szczególnie polecamy: Akumulator litowo-jonowy Milwaukee 18V 12 Ah M18 HB12 i do tego ładowarkę: ładowarka do akumulatorów Milwaukee M12-18 FC. W ofercie dostępne także wiele innych akumulatorów w konkurencyjnych cenach! 

Inne akcesoria do elektronarzędzi

Elektronarzędzia to bardzo szeroka grupa produktowa - nic więc dziwnego, że akcesoria i osprzęt stanowią jeszcze większą grupę. Znajdziemy tutaj praktycznie wszystko, od części zamiennych po wiele dodatkowych elementów, które mają podnieść jakość i wydajność naszej pracy. Często producenci prześcigają się w wyścigu o serca klientów i tworzą nowe, bardzo praktyczne lub zupełnie niepraktyczne oprzyrządowanie. Większość z nich ma na celu jednak ułatwiać i uskuteczniać pracę. Na naszej stronie znajdziesz np. worki na pył do odkurzaczy przemysłowych, precyzyjne prowadnice do pilarek, a także szyny czy statywy. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz na naszej stronie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

pixel