Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki wielofunkcyjne

( ilość produktów: 21 )

Większość elektronarzędzi przeznaczona jest do jednego rodzaju prac – np. wiercenia czy skuwania ścian. Jednak istnieją również takie, które mają bardzo wszechstronne zastosowanie i przykładem tego są elektryczne szlifierki wielofunkcyjne. Inwestując w tylko jedno urządzenie, zyskasz mnóstwo możliwości w zakresie obrabiania wielu typów materiałów na różne sposoby. Nasz sklep internetowy Bimex sprzedaje multiszlifierki takich znanych marek, jak Bosch czy Verto, kierując ofertę zarówno do profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Zamów jedną z nich, aby ułatwić sobie wykonywania wielu prac warsztatowych czy remontowo-budowlanych! Tak zwany „Dremel”.

Komu polecane są szlifierki wielofunkcyjne?

Jeśli zawodowo zajmujesz się remontami, jesteś monterem instalacji lub prowadzisz warsztat mechaniczny, stolarski czy ślusarski, z pewnością docenisz ogromne możliwości multiszlifierek. Ponieważ można w nich montować różne akcesoria do obróbki materiałów, służą one m.in. do:

  • szlifowania,
  • oczyszczania powierzchni,
  • cięcia,
  • frezowania.

Elektryczna szlifierka wielofunkcyjna to również podstawowe wyposażenie miłośnika majsterkowania. Jednym narzędziem można wykonać wiele prostych prac serwisowych, remontowych czy budowlanych. Nadaje się do obrabiania praktycznie każdego materiału, w tym nawet kamienia, betonu czy tworzywa sztucznego.

Postaw na markowe szlifierki wielofunkcyjne ze sklepu Bimex

Jeśli chcesz mieć pewność zakupu profesjonalnej multiszlifierki , która jest funkcjonalna i odporna na intensywną eksploatację, skorzystaj z oferty naszej firmy Bimex. Prowadzimy internetowy sklep z narzędziami i sklepy stacjonarne polecanymi przez specjalistów z różnych branż, które zostały wielokrotnie sprawdzone w wyjątkowo trudnych warunkach. Wszystkie szlifierki wielofunkcyjne mają bardzo żywotne silniki elektryczne i solidną obudowę, a do tego zostały wyposażone w rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo ich użytkowania.

Które parametry techniczne szlifierek wielofunkcyjnych są najważniejsze?

Aby narzędzie to sprostało wszystkim Twoim oczekiwaniom, dobierz je do potrzeb pod kątem parametrów technicznych. Najważniejsze z nich, które mają bezpośredni wpływ na funkcjonalność oraz wydajność multiszlifierek , to:

  • moc silnika elektrycznego,
  • rodzaj uchwytu na akcesoria, takie jak tarcze do szlifowania czy szczotki,
  • maksymalna prędkość obrotowa (najlepiej, jeśli jest możliwość jej regulacji),
  • rodzaj zasilania – sieciowe lub akumulatorowe,
  • wyposażenie dodatkowe oferowane w standardzie ze szlifierką wielofunkcyjną (np. druga rękojeść, bateria czy zestaw końcówek do różnych rodzajów obróbki materiałów).

Zakup multiszlifierek w sklepie Bimex to inwestycja na długie lata!

Dzięki wszechstronności oraz ponadprzeciętnej żywotności, szlifierki wielofunkcyjne z oferty naszego sklepu będą Ci służyć przez bardzo długi czas. Ułatwią i przyspieszą wykonywanie wielu prac, a więc korzystając z nich, będziesz oszczędzać czas i wykonasz dobrze jakościową pracę . Ponieważ zależy nam na budowaniu stałych relacji z Klientami, oferujemy zarówno wysokiej klasy, elektryczne multiszlifierki, jak i profesjonalne wsparcie posprzedażowe – zapraszamy do współpracy z naszą firmą Bimex!

pixel