Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do ogrzewania

( ilość produktów: 83 )

Ogrzewanie - na chłodniejsze dni 

Ogrzewanie to temat, który przewija się szczególnie kiedy nadchodzi jesień lub zima. To właśnie te dwie pory roku wiążą się z występowaniem chłodniejszych dni. W kategorii ogrzewanie znajdziesz wiele różnych artykułów, takich jak: nagrzewnice elektryczne lub piecyki, które zapewnią dostęp do ciepłego powietrza. Na naszej stronie oferujemy także szeroki wybór akcesoriów do zastosowań grzewczych, takich jak np. daszki kominkowe na rury odprowadzające i inne akcesoria stosowane w instalacjach grzewczych. To wszystko i jeszcze więcej dostępne na naszej stronie bimex.pl - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

Nagrzewnice elektryczne - do rozwiązań przemysłowych 

Nagrzewnice to urządzenia elektryczne, których głównym zadaniem jest szybkie nagrzewanie dużych powierzchni lub miejscowe osuszanie. Wbudowany wentylator pozwala na szybkie rozprowadzanie ciepłego powietrza - nagrzewnice o większej mocy często stosowane są w rozwiązaniach przemysłowych do ogrzewania np. hal produkcyjnych. Nagrzewnice możemy podzielić ze względu na rodzaj środka grzewczego - może być to zarówno gaz, jak i olej. Nagrzewnice olejowe należą do tych bardziej zaawansowanych i wydajniejszych sprzętów, które sprawdzają się w rozwiązaniach przemysłowych. Nagrzewnice olejowe to bardziej kompaktowe urządzenia o mniejszej wydajności. Szczególnie polecamy: Nagrzewnica gazowa Dedra o mocy 30 kW DED9946 oraz nagrzewnica olejowa o mocy 51 kW z termostatem Dedra DED9964AT.

Piece i grzejniki - coś tam

W przypadku ogrzewania domków letniskowych bądź domów jednorodzinnych bardzo często klienci decydują się na piecyk opałowy. Takie rozwiązanie pozwala na spalanie biomasy (drewna), co z ekologicznego punktu widzenia, jest o wiele lepsze niż spalanie węgla. Warto więc przemyśleć zakup piecyka i zastosować go w domu jednorodzinnym lub domku letniskowym. W ofercie posiadamy profesjonalne piecyki stalowe opalane drewnem - szczególnie polecamy pozycje od marki Negris. Do rozwiązań biurowych częstym wyborem są elektryczne grzejniki (Grzejnik elektryczny o mocy 1500 W z termostatem Mirpol). Te i wiele innych pozycji dostępna jest na naszej stronie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

pixel